Helló.
Van egy Yamaha K-M77 kazettás deckem, ami a követekező érdekes működést produkálja: ha egy műsoros kazettát teszek az A-ba, akkor tökéletesen lejátsza, ha pedig a B-be rakom akkor a magas hangok eltűnnek. Ha viszont a deck-el felvett kazettát rakok be akkor meg pont fordított a jelenség, hogy a B szépen lejátsza, az A-ba meg eltűnnek a magas hangok. (A dolby mindig ki van kapcsolva) A B-vel lehet felvenni kazettára.
Mitől lehet ez?
Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni, e készülék kapcsolását sehol nem találom, a toroid trafóból jönnek áramok, de nem tudom mik a pontos adatok,egyébként az alaacsony jelszintű bemeneten működtetve fullon nagyon halkan szól!
Üdv!
Fenti hibridre lenne szükségem. Az általam ismert boltokban nem rendelhető. Bontott is megfelel.
Ez egy stk-végfok meghajtó. Egy Sony STR-VX30L erősitőbe kellene, de gondolom másban is előfordul.
Köszönöm!
sanyika45
Sziasztok!
Kaptam egy ilyen autórádiót, örültem is neki egy darabig, mire rájöttem hogy kijelzője nincs neki. Még nem adtam neki tápfeszt, így vakon el lehet ezt indítani? A kódja megvan.
A neten találtam egy oldalt miszerint számítógéppel kommunikál, de programot nem találtam hozzá.
http://teletehnika.km.ru/articles.php@id=135.