Egy jvc rx-888rbk tipusu erősitővel lenne egy olyan problémám. hogy halgatás közbe egy picit sercent és azota nincsen hang. Rádio tuner megy ki irja csatorna nevét rds stb. Az optikai bemeneten rátet jelet is felismeri. de minden hangjel ahogy megfigyeltem csak a bemeneti választok ig jut el(tc9162an tc9163an tc9164an) ki már nem belölük. szkopal nem látok rájuk menő se orajelet se adatot.
Valakinek ötlete? Hasonloval találkozot e már? Esetleg service manuál? Előre is köszönöm a segitséget!
Sziasztok!
Ma cseréltem rajta lapos szíjat, elindul, de a fejet nem emeli fel a szalaghoz. Megnézve a mechanikát a műanyag kar megvolt szorulva, de tisztítás után, már mozog, de a fém kar nem huzza meg a műanyag kart, ezért nem emeli meg a fejet. Holnap teszek fel fényképet erről a részről.
Most lefényképeztem a mechanikáját.
Segítségetek kérnén a fent nevezett deck ékszíjainak cseréjében, a pontos méretekre lenne szükségem, mivel van nálam egy ilyen masina de az összes ékszíj ami van benne egyszerűen cseppfolyóssá vált. Ha valaki tudja a méreteket az kérem írja meg előre is köszönöm.
Sziasztok!
A fenti EMTEC mp3 lejátszó nem kapcsol be. Pen drive-ként működik, de a bekapcsolás hatására nem történik semmi. A 3V-os DC/DC konvertere működik. Mit lehetne vele kezdeni a qka előtt?