Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

VELODYNE 1250W AMP MODULE SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
75.0 KB
Page
1
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar velodyne manual?
Document preview [1st page]
VELODYNE 1250W AMP MODULE SCH service manual (1st page)
Preview of VELODYNE 1250W AMP MODULE SCH [1st page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    VELODYNE AMP MODULE 1250W 1250
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Jbl 710 nincs hang
Sziasztok
Még nincs nálam tulaj leírása. 
Nincs üdvölő hang csak egy halk csippanás! A Bluetooth kapcsolat létrejön, fények aktívak ha elindítom a zene lejátszás nincs hang. 
Reset megvolt, frissítést nem enged. 
Mennyire javíthatóak ezek a jbl partyboxok? 
Köszönöm Balázs 
Onkyo tx-ds575 már nincs hang, de hol volt hol nem :)
Sziasztok! Hozzám került a fent nevezett házi rozi erősitő. Nincs hang a digit bemeneten panasszal, de analog jól működik. Kipróbáltam, csak annyit tettem, hogy a menüben átkapcsoltam a jelforrást, mert egy bemenethez konfigolható, hogy melyik forrást használja. Pl videó2-re kapcsolva optikai, koax1 v 2 vagy video2 analog castlakozókról lehet jelet továbbitani. Kikapcsoltam, hagytam pihenni 1-2 napot, bekapcsoláskor már nem szólalt meg. Se analog, se egyik digit sem. /és azóta sem/ Neten sokan panaszkodnak ilyen hibára, sok helyen a dsp panel eeprom újraforrasztását javasolják. Szétszedtem, már ez az ic volt forrasztva- nem is túl szépen. Átforrasztottam, de nem javult meg. végig követtem az analóg jelet és a digit hangerő szabályzó ic-ig eljut, de belőle már nem jön ki. A tápfeszek rendben +-7,3 (6,8V) 5,18V (5,05V) viszont a vezérlő jelek nincsenek meg. Ic adatlapja: http://www.datasheetcatalog.org/datasheet/MitsubishiElectricCorporation/mXryvxx.pdf Az órajel periodus ideje min 8us aka 125kHz. De sem ez, sem az adat lábon nincs jel. A jeleket a uC adja ki, vagyis adná ki, de itt sincs jel, szkóppal nézve :S Átforrasztottam ezt is, hiába. Ez az ic kezeli a gombokat, vezérli a bemenet válaszót, a hangerő encodert, de ezt mind jól végzi. Az egyik panelen vannak a táp stabilizátor ic-k, némelyiknek 1-2 lába már félig kiforrasztotta magát, újraforrasztottam, hiába. Van valami tippetek mit lehetne még megnézni? köszönöm, Balázs
Csöves erősítő brummos
Sziasztok!
Készítettem egy KT66 PP csöves erősítőt és problémám akadt a brummal.
Az egyik csatorna teljesen csendes viszont a másikon 50hz-es brumm hallható ami a hangerő növelésével növekszik.
Próbáltam a testágakat megszakítani néhány ohmos ellenállással, cserélgettem a csöveket de nem találom a megoldást.
AZ RCA-k izoláltak és a készülék háza csak egy ponton van földelve, a táp panelen és ezen ponton van bekötve az IEC védővezető is. 
Ha rövidrezárom a végfok panelen a bemenetet megszűnik a brumm. Ha nincs bedugva az RCA-ba semmi akkor sem brummos ez az oldal.
Mellékeltem képet a testelésről. Köszi a segítséget!
Videoton 8 ohmos hangfal mélysugárzó gumija kirohadt. 18cm.
Üdv'. Pótlásra, javításra szeretnék tippeket.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce