Sziasztok!
Az asszonynak, meg nekem is egyforma rádiónk van az autóban. CD30 mp3, opeléktől.
A nyüvek enné meg, az enyém magától bekapcsolja a rádiót, éjjel szólt a düncidünci az udvaron. A asszonyé meg nem adja ki a CD-t, csak kerreg.. Szegény hallgathatja a Schlaf, Kindlein schlaf-ot, mert az ragadt bele :)
Mindezt persze egyszerre hozták létre, biztos összebeszéltek :)
Azt írja a google, hogy a magától bekapcsolás az egy mikrokapcsoló hiba, ami a CD-t behelyezéskor érzékeli, azt hiszi, CD került bele, és elindul a hegedülés.
Mivel mindkét szekér napi használatú, a rádió meg CAN-BUS betegséggel küzd, sajnos az nem járható, hogy kiszedem, aztán majd egyszer megcsinálom. Tudja valaki, hogy pontosan minden kapcsoló van benne? Mert szívesebben szedném ki csak egyszer :)
A másikra, amiből nem jön ki a CD, arra van tippetek? Van ezekben valami szíj, vagy minden fogaskerekes, és bontóból szedjek egy donort egy jó loaderrel?
A loader azonos a klf gyártóknál? Vagyis a Blauban azonos a Delphivel? Vagy arra is figyelni kell?
Köszönöm!
Sziaasztok!
A következő a problémám:
Philips 22DC279 (renault kijelző nélkóli cd rádió) + kijelző oem rajta.
Kódja ismert, de nem tudom beütni, mert minden gombnyomásra sípol. Már 12 órája tápon/bekapcsolva, jelenség ugyanez.
Kapott egy új 24c32-t új tartalommal (több rádióval kipróbált és működik), de a jelenség sajnos ugyanaz (csak sípol bármely gomb megnyomására, a kijelzőn "0000")
Szervíz módban indítva (2+5+ON) tökéletesn működik a rádió, de 2 perc után kéri a kódot, amit az előbb leírt módon nem tudok beütni.
Mi lehet az oka? Talán a TMP lezárhatott?
Köszi a válaszokat.
Üdvözlet Mindenkinek!
A fent jelzett készülék hibátlan működést követően váratlanul a mellékleten látható üzenetet írta ki. Nem volt előzmény, jelenlegi állapotában nem reagál a kezelő szervekre, egyedül a DVD lemezt viszi be, és adja ki. Csak a tápok és a hangszórók csatlakoznak a készülékre, de így működött eddig. Amennnyiben találkozott valaki a jelenséggel, kérem, segítsen, hogyan tovább...
Sziasztok !
A családban lévő Suzuki Wagon R (nem az enyém) CD lejátszója nem működik . Egyáltalán , hogy lehet a " Rádió-CD lejátszó " egységet a kocsiból kiszerelni ? Gyakorlatom a dologban (Autó) nincs . Minden tanácsot köszönök . Üdv varga jano
U.I. Fotót mellékelek a Suzuki Wagon R belsejéről . Köszönöm . Üdv jano
Sziasztok !
Az Uniman által mellékelt hivatkozásban részletesen le van írva (angolul) , hogy , hogy lehet a CD-rádiót kiszerelni . Nagyon szépen köszönöm . Üdv varga jano http://www.usefulbulk.com/navionmods/radioaux/index.html