Üdv' Mindenkinek! Bekapcs. és lőn RÖGTÖN sok szép világító led. Semmit nem próbál, ajtót be nem zárja. Mértem ami mérhető, néztem ami látszik, jónak tűnik. "RESET" gombra nem reagál. Ötlet?
Sziasztok!
Nevezett mosógéphez keresem az üst és a lúgszivattyú közötti gumicsövet.
Valószínűleg figyelmetlenül rakták vissza és két helyen is lukas, próbáltam beragasztani de nem jött össze.
A száma: 461973090341
Ha valakinek lenne bontott és megválna tőle kérem jelezze.
Köszönöm.
Sziasztok!
Whirlpool mosogató program indítás után csak szivattyúzott jó sokáig, aztán 4 villogással leállt. Membrán kapcsolóról csatit lehúztam, úgy csak a szokásos szivattyúzás időtartam volt aztán engedte is a vizet. Meg is rendeltem az új membránkapcsolót, kicseréltem ma de valami nem kerek. Elindul dolgozna, de a benne lévő kapcsoló (membránkapcsoló) , kattog folyamatosan ezáltal a keringető sem egyenletesen megy hanem az is rángatva dolgozik. Nem értem, miért. Ha valakinek van ötlete szívesen fogadom. Köszönöm.
Üdv,mindenkinek! Egy 2 éves mosógép motorja leégett(AWO/D 51105). Egy jó cimborámé a gép.Hozta a leégett motort,kinézetre az AWE felültöltős sorozat motorjára kísértetiesen hasonlít. Adtam neki egy AWT 800-as motort próbára(az AWE 700-800-as felültőltős gépek,csontra megeszik ezt a tipusú motort).Igaz tettem bele két új szénkefét,amit nem csiszoltam be,az AWT gépben egy centri programmal kipróbálva ment szépen. Hívott,hogy az egyik irányba forog a motor rendesen,viszont ellentétes irányba csak búg,és letilt. Holnap megígértem neki,hogy ránézek. Van-e valakinek tapasztalata,ebben a témában? Én bevallom,elöltöltős gépbe,még nem házasítottam ebben a formában motort. Köszönöm előre is.