Jó napot kívánok mindenkinek.
Az lenne a gondom ezzel a tévével hogy nincs függ. eltérítés. Már két tévé van ugyanazzal a hibával az asztalon. Cseréltem a dzsungel és függ. icéket, de eredmény nincs. Az eltérítő tekercs nem szakadt, elkókat néztem, már nem tudom mihez nyúljak. A TDA hideg szerintem nincs meghajtva. Nem lehet ez valami típushiba? Valaki már küszködött hasonló problémával? Kérlek segítsetek.
Üdv. mindenkinek.
Sziasztok!
A fent említett TV-men bekapcsolás után a képeken látható függőleges, színes csíkok, sávok jelennek meg. Minden bekapcsoláskor véletlenszerű elrendezés rajzolódik ki. Néha az egész képernyő csíkos, néha fekete sávok is vannak. Én a T-conra gyanakodtam, rendeltem is egyet, de ugyanaz a hiba a cserével is. Bár Kínából rendeltem, szóval nyilván lehet az is hibás, és ez is lenne a kérdésem, hogy vajon a T-con lehet-e a hibája? A hátsó, kis irányító pöcökre reagál, változik a fényerő, ki és be lehet kapcsolni, illetve a TPS65175A IC melegítésével még elő is lehetett csalni egy nagyon hangyás képet és lehetett látni a menüt. Mechanikai hatásra nem volt változás.
Látom, hogy szépen ki vannak alakítva a teszt pontok, de sajnos nem tudom, hogy milyen feszültségeknek kéne meglenniük pontosan, nem találtam infót róla. Bár gondolom egy TV-ben járatos ember egyből tudja, hogy melyik vonal milyen feszültségű. :)
TV típusa:
Technika 42-278-AW15
T-Con adatai:
LG Display Co.
Model: V14 42 DRD TM120
Part number: 6870C-0469A
Nem tudom, hogy kellhet-e még valami infó.
Köszönöm szépen, ha van ötletetek!
Üdv,
Tibor
Üdvözletem a hozzáértknek!
MindigTv extra modullal kapcsolatban kérdezném,a készülékbe helyezéskor simán indul,és működik is minden.
Az én kérdésem az, hogy az utasításában benne van, hogy felkell hívni a 1211 számot,és regisztrálni kell.
Ez meg is történt ,de a múlthéten azt mondta a diszpécser ráérek kb. 1 hét múlva, ha minden megy tökéletesen.
Akkor meg minek kell az egész,ha nem ezzel élesítik a kártyát?
Vagy az egy év indul onnan, ha beregisztrálják a számát?
A boltban az eladó sem tudta megmondani minek ,csak fel kell hívni.
Ha valaki tudja a választ szívesen veszem.
Köszönöm.
elwo
Hello.
Használható ehhez az újfajta "hóborthoz" az ajánlott gyári USB WiFi adapteren kívül más gyártmányú is (olcsó-noname) ?
Konkrétan ebben az esetben az LG AN-WF100 (BCM4323 chip) helyett, amelyet kb.10e Ft-ért szerezhető be.
Személyes tapasztalata volna-e ez ügyben valakinek?
Köszönöm, uniman.
P.S.:(ezekről tudunk, de ezek sem olcsóbbak, sőt...):
http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/WIFI