Üdv!
A fent említett mosógéppel kapcsolatban, egy érdekes problémára bukkantam. A probléma pontos leírása: Bekapcsolom a gépet, Rendesen kiírja a programot amire állítom, de elindítás után mindig teljesen feltölti magát vízzel. Annyi vizet vesz fel, amennyit még mosáshoz sem kellene szerintem. A legfurcsább, hogy centrifuga programra rakva kiírja hogy 8 perc, megforgatja a dobot, ürít, majd csurig tölti magát vízzel.. Megnéztem a szintérzékelőt, szerintem jó lehet. Ha fogom és belefújok miközben tölti fel magát, akkor megáll és továbbmegy a program.(másik szintérzékelővel ugyanez a hiba..) A tesztprogram lefut hiba nélkül és LST- felirat jelenik meg a kijelzőn, majd fogja újraindul, és onnantól megint ugyanez van.(Az ide feltöltött anyag ehhez a géphez nem teljesen jó, mert itt a tesztprogramhoz nem kell tekergetni a gombot, hanem fogja centrifugázik, majd vizet vesz, majd felét kiengedi, fűt, kiengedi és kinyitja az ajtót.) Szerintem valami program hiba lehet, de nagyon remélem, hogy nem.. Valakinek javaslat?
Szerinted ez a korrekt címbeli hibaleírás: "nem találom a hibát"?
Esetleg nem lenne jobb: "program indítás után mindig túltölt"?
Bocsi.
Sziasztok !
Tudnátok segíteni? Hoztak egy ilyent. Ragasztott az üst. A perforálás egyik fele 4 mm. Hogyan húzatnátok össze csapágyazás után a üstházat?
Ill. csapágy és szimering méreteket tudna-e Valaki?
Köszi
vadmalacka@gmail.com
Sziasztok.segítséget kérnék zanussi zdf204 mosogatógép 7 es hibakód villog . Nem lehet indítani,csak a hibakódot villogja.Mit jelent a 7 villogás köszönöm.
Sziasztok
Ma vettük észre, hogy sötétben halványan villog az összes LED a fenti mosógépek. Olyan halványan, hogy felkapcsolt lámpánál nem is látni. Kb. 2mp/villogás. Milyen hiba lehet ez?