Sziasztok!
Olyan problémám lenne az adott mosogató gépünkkel, hogy az elindítása után csak lassan kezdi beengedni a vizet és akkor is csak keveset. Maga a fűtő betét már nem kerül a víz alá, az a levegőben van még és így kezd felmelegedni és aztán túlhevülni.
Mi lehet az oka a kevés víz mennyiségnek, illetve mi szabályozza annak a mennyiségét?
Van-e esetleg valakinek szerviz rajza a masináról?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv vZs
Fent nevezett mosogép nem centrifugál, bt137 triac már cserélve lett kb 2 évvel ezelött ue. produkálta. akkor megjavult.
Sajnos ez most nem vált be ,bt139-800 vettem bele anno és most is..
Mosogép keveset megy hétvégi házban van , felpoliroztam a forgo részt ez sem segitett.
Ami furcsa hogy normál müködésnél relé csak 1x kattant ,most 3 kattanás hallani.
Látszolag program elindul,szivattyuz is,de utána meg sem mozdul motor centrifugáláskor,majd pár perc szivattyuzás után leáll mint amikor
véget ér a program.
kérnék szépen segitséget merre nyomozzak ,elektronika látszolag jo nincs szakadt ellenállás vagy égésnyom .
Esetleg lehet kondi vagy relé hiba?
köszönöm
Fejlemény , hétvégén szét akartam szedni de ,mondom kiprobálom elötte,
Nos azota müködik megint rendesen,csatlakozok rendben,mozgatásra nem reagál ,reléket is kocogtattam arra sem reagál .
Lehetett esetleg viznyomás probléma és letilt ?
Mitöl javult meg?
Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy egy Zanussi ZDTS105 tipusú mosogatógéphez szeretnék service manualt letölteni, de a típust még a zanussi weboldalán sem találtam meg.
A hibajelenség az, hogy mikor a gép elkezdene fűteni egy sípolással a program megáll és 0 helyzetbe marad azaz nem kell kikapcsolni csak kinyitni újra beállítani a programot és megint a fűtés bekapcsolásáig működik.
Ha van valakinek leírása vagy esetleg konkrét tapasztalata, hogy ilyenkor vezérlő panel vagy ténylegesen fűtőszál a beteg.
Illetve ha az utóbbi akkor azt pontosan hol tudom beszerezni.
köszönöm Creative
Sziasztok, a fenti AKO paneles gépezet világít, táp jó, de nem zárja be reteszt, semmi életjelet nem ad. Tanácsaitokat nagy köszönettel venném. Imre