Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, mert egy ATEN UC-232A konvertert szeretnék használni a most "örökölt" laptopomhoz, de sem a gépen, sem a konverter telepítő lemezén nem találtam Windows 7 operációs rendszeren futó
driwer-t. Az angol nyelvtudásom a 0-val egyenlő, gondolom azért nem sikerült ez nekem. :help:
Üdv.: Csabafi54
Kedves Tanya lakók! Ma vettem, egy ACER ICONIA B1 tipusú tab gépet 34.999-Huf ért az Euronicsban.Nagy választék most nem volt 7"-ba DPS 16.990-FT felejtős...Lenovo sima 1.2 GHz procival 39.990FT Sam.Galaxy 59.000-Ft. Acer Iconia 34.990-Ft. El mentem a Tescóba hátha ott több közül választhatok, ott MY Audió 31.990-Ft Acer Iconia 39.990-Ft (ott még drágább is volt 5 ropival!)Megmondom öszintén, hogy 3 volt csak szimpatikus Acer,Samsung,Lenovo, 7" kijelző méretbe gondolkodtam Samsung elég drága.. Lenovo sima egymagos 1.2GHz DPS kizárva szintén a My Audió.Nos árban az Acer mellett döntöttem, mert elég igéretes szép esztétikus és van benne bluetooth meg GPS tartalma a következő: (Gari 1 év)
Media Tek (MTK 8317T) 1,2GHz duál proci
Android op rendszer 4.1.2
8GB ROM,512MB RAM
7"WSVGA TFT LCD (1024X600)
0,3 MP kamera
GPS
WI-FI 802.11b/g/n
Bluetooth 4.0
Mikro SD kártya bővithetőség
Li-Ion aku 10W
Igy első nekifutásnak elég stabil gépnek mutatkozik net szépen stabilan fut rajta.Ha valakinek lenne valmi tapasztalata, ezzel a géppel kapcsolatba kérem ossza meg velem hogy mit várhatok el tőle, és mire vigyázzak Köszönöm! T:Zsolt
ACER TravelMate 2413NLC típusú laptopnak a zsanérnál mind a kettő oldalon eltört
a fedele. 6-7 éves a gép tökéletesen működik, de sajnos így csak az asztalon kitámasztott fedéllel lehet használni.Ha valaki tudna beszerzési lehetőséget nagyon megköszönném.
köszönettel: lkyamaha
Üdvözlet mindenkinek.
A fenn nevezett laptopom megadta magát.
Előzmények röviden; évente 1,2-szer ki szoktam tisztítani a proci hűtőbordáját, mikor már kezd idegesíteni, hogy a qler egyre nagyobb fordulaton megy, hogy tartsa a proci hőmérsékletét.
Gondoltam most már megint itt az ideje, a pucerállásnak, de mire hazaértem, és nekikészültem a "műtétnek" a nejem közölte, hogy reggel bekapcsolt, és kb. egy órai üzem után végleg leállt.
Szétvettem kitisztítottam, rendbe tettem, de csak nem indúl, kivéve, ha a procitól jobbra lévő tápfesz ellátó fetek, és induktivítások körül enyhén nyomva tartom a hűtő bordát, az az valószínűleg egy mütyür szakadásom van valamerre azon a részen. Sajnos biztosnak látszik, hogy rajz nélkűl e melől megyek nyugdíjba majd.
Ha véletlenül valakinek lenne rajza és megosztaná velem az nagy segítség lenne.
Köszönet minden jó szándékért.