Üdv!
A gép a jelzett hibát írja, és nem indul. Több esetben előfordult, de mire odaértem " megjavult " Ma is ez történt, a kifolyócső tiszta. Ennyit le ellenőriztem, viszont kódtáblát nem találok hozzá . Köszönöm a figyelmet!
Sziasztok!
Milyen hibakód az ami a fotón látható ?
Köszönöm a hozzászólást előre is .
Üdv
Kedves AzzA!
Nem volt paneljavitás belőle .
(A kollégám volt az a bizonyos szerelő)
Sziasztok, ennek a gépnek a javításában kérnék tanácsot, illetve a hőérzékelő (4 vezeték) paramétereit tudatnák velem a T.kollégák az is segítene, látszolag minden rendben, ezt viszont valaki buherálta, majd visszaragasztotta. Köszönettel.: Imre (A száma 39.0412.18)
Üdvözlök mindenkit!
A fenti mosógéppel akadt egy kis problémám.Vízfelvétel, és leeresztésen kívül mást nem hajlandó elvégezni. Programot elindítva az ajtózár lezár,de a led-je villog. Pl.van olyan hogy ha a centri programot indítom,szívja a vizet. Perifériák rendben,dugulást nem tapasztaltam. Kezdő vagyok ezen a téren,aki tud kérem segítsen! K