üdv: van egy Elekthermax HH1600 hőtárolós kályhánk.
Van rajta egy külső gombos hőfokszabályzó kapillárissal, alatta , de csak belül egy másik, szintén kapillárissal.
típus:5270-0-101-1 (gombos)
5270-0-002
Jelenleg nem kattan a külső szabályzó, tehát elvileg be van kapcsolva alapállapotban. "O" -ra van állítva.
Tavasztól őszig le van kapcsolva az automatája.
Van-e valakinek arra receptje, hogyan lehet állítani az induló hőmérsékletet?
Jelenleg 22 C fok van a helységben,és bekapcsolt állapotban van
Bálint
Üdvözlök mindenkit!
A fenti típusú varrógéphez keresek gombfelvarró és c+c varrótalpat.
Ha valakinek lenne elfekvőben, átvenném.
Üzletekben már kerestem, mindenhol csak ígéretek, de talp nincs.
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok Van egy ilyen ágvágóm kis láncfűrésszel a végén ami néhány hónapos állás után valamiért az összes lítium cellája teljesen lemerült a cellákat kicseréltem fel vannak töltve a gyári töltő is tölti őket a szintjelző full töltést jelez de nem indul el a védő elektronikáján levő 2 párhuzamosan kötött FET nem nyit ki a védőelektronikában a vezérlést egy 95F012K Microcontroller végzi de ez csak töltés kisütés és áramfigyelést végez nincs cellánként védelem figyelés benne semmi adatot nem találtam róla a védőelektronikán van egy 5V-os stab ic ez nem kap feszültséget ez ha jól látom akkor a P1 félvezetőn és a D6 diódán majd a 10uF kondi alatt levő ellenálláson keresztül kapna tápfeszt az akkuból a P1 félvezető bal oldali 2 lábán akku fesz van erről nem találtam adatot ezen PD és egy fekvő Y szerű jelölés látható jó lenne valamilyen rajzot találni róla vagy valamilyen hasonló BMS-ről amiben ugyan ezt a Microcontroller-t használják több napi keresgélésemre találtam egy oldalt ami ezzel foglalkozik írták hogy nem tölti az akkut meg egy hozzászóló írta hogy szintén akku csere után nem indul el https://www.pedelecforum.de/forum/index.php?threads/guede-bms-laedt-akku-nicht-zellen-neu.88316/
Hello, I'm looking for the pcb schematic of the CM2036 revA main board for a WEB coffee machine model wakeup, with LCD display on a separate PCB command. The on/off power switch (on the other PCB which is no more supplied) doesn't work anymore, the machine has been left ON for couple hours before it died.
The main capacitor after the power supply is ok, zener diode going to the input regulator is shorted however a schematic would help much. thanks.