Üdv. mindenkinek .
Tud e valaki segíteni , hogy lehet e venni külön csak azt a finom hálót ami szösz szűrőkben van .
Sokszor elég volna csak a szűrő háló csere , mert a kerettel semmi baj . Komplett szűrőt meg némelyik gyártó annyiért akarja adni , hogy senki se vegye meg . Most egy ilyet kellene felújítani :
https://filterbolt.hu/Miele-6244611-szoszszuro-szaritokhoz
Üdv'! Hazhoztam a vezérlőt,kiszedtem a keretböl, kapott kettöhuszat, tápok rendben. Visszavittem, semmi. Rájöttem, van a kezelőben valami stby. táp, oda menne a delej, de nem megy, mert szakadt egy 220ohm5W. Csere és lőn stby. Majd rögtön a bekapcsolás után E2. Startra E9. Ha nyomkodom, ezeket váltogatja.
Ez egy csehektől behozott gép, még nem láttam hasonlót. Kérdésem a következő. Létezik, hogy miután rádugtam a hálózatra az üres panelt, perifériák nélkül, törölni kellene, mint az új Siemenseknél? És ha igen, hogyan?
Csupán azt szeretném megérteni, hogy felnőtt emberek, miként tudnak óvodásokként viselkedni? Miért kell széttrollkodni egy topikot. A stílus elfogadását/elutasítását nyugodtan rám lehet hagyni. A legközelebbi ilyen akció 15 napot fog érni! Nagyon unom, hogy ezekkel az idétlenségekkel kell töltenem az időmet!!
Jó reggelt mindenkinek! A cucchoz alig negyvenhétezerért kapható új zóna. Node: A régi is egészen ép, csak az egyik kanyart valószínűleg egy hangya rövidre zárta. Lőn szikra, és megolvadt a szál, odalett a hangya. Lévén a fűtőszál cikkcakkos, óvatosan egyenesíték rajta egy kicsit, így most szépen egymás mellett van úgy egy-egy centis darab. Mindössze össze kellene fogni, rögzíteni, ragasztani valahogy. DE HOGY???
TUDJA E VALAKI, HOGYAN MÜXIK A HŐFOKSZABÁLYOZÁS? Van egy táguló rúd keresztben. Az a két fűtőszál közös pontját képes megszakítani, gondolom, ha elég meleg. Node az alacsonyabb hőfokoknál mi a helyzet? Se NTC, se PTC nincs benne. Miből tudja, mikor kapcsolgasson? Simán időre?
ELNÉZÉST MINDENKITŐL! Tényleg nem írtam eredetileg ide, hogy ELEKTRONIKUS VEZÉRLÉSE VALA!
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Mindent csinál, de az első ürítésnél megáll a gép folyamatosan ürít, és villog a centri fordulat állító gomb ledje. A prezosztát jó. Lekötöttem a fűtőszálat , de akkor is ezt csinálja.
Mi lehet?
Köszi