Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BEKO TVB-2830 BIN

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
312.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar beko manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BEKO TVB-2830 TVB2830 BIN TVB 2830
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Beko-Grundig KX1.190-08
Szép napot mindenkinek! Tárgy beli Tv készenlétben jó. Inditáskor egyet szisszen a nagyfesz és visza áll készenlétre. Mértem a sorhajtást: a proc.ból csak 3v egyen szint jön ki. Vagyis nincs sor vezérlés. Kétdésem:segíthet-e ezen egy eeprom csere vagy csak a proc cseréje oldja a problémát? Még annyi,hogy a Proc:SK1256-05 és az eeprom 24c16AN (smd) Hátha így jobban rá ismer valaki. A készülék tipusa: keysmart 21S TFT. A sasszi van a címben. (beko-grundigKX1.190) Köszönöm:Géza
ORION T 2835 STX-S (Beko K2) indulás után azonnal lekapcsol (megoldva)
Sziasztok! Nevezett tévé hanghibával került hozzám, de sajnos valamit elcsesztem. A tévét AV-ról használták és az esetek többségében hang nélkül vagy hangos recsegéssel indult, mondjuk 5-6 szoros kapcsolgatásra normális lett és kikapcsolásig nem volt probléma vele. Az alaplapot szemrevételezve jó pár kontakt hibát találtam, bár nem hittem hogy a hangnak köze van hozzá, és nem is volt. Egy kisebb értékű elkót mértem rossznak, azt cseréltem de semmi változás. Sajnos beléptem a szervíz menübe, ez még nem is lenne baj....de a beállításokat sikerült reset-elnem és a geometria borzasztó lett. Szerencsémre találtam itt a Tanyán egy "ORION T2835STX-S BEKO K2 24C16" névre hallgató SM-t. Meglepetésemre a kicsomagolt fájl képeket tartalmazott, a szervízmenü összes pontjával lefotózva, a képek alapján az összes paramétert beállítottam. A képméretek látszólag helyre is álltak de most bekapcsolás után egy-két másodpercre megjelenik a kép és a tévé lekapcsol. A készenléti LED ilyenkor négyeket villog, teljesen nem sötétedik el de látványosan erősebb fénnyel villogja a négyet, majd hosszabb szünet és ismétlődik. Ehhez a sasszihoz én nem találtam hibakódot, tehát most tanácstalan vagyok..... Minden segítséget köszönök! Üdv.
TechLine TC32LC735 Beko17MB12-2chassis tv analóg tv csatornák mennek normálisan a digitális csatornáknál viszont csak hang van.
Helló mágusok, Kóstolgatom az LCD tv-k javítását és belefutottam néhány dologba, amiben kérnék némi segítséget. 1. probléma: Van egy TechLine TC32LC735 Beko17MB12-2chassis tv-m amin az analóg tv csatornák mennek normálisan. A DTV csatornák keresésénél az adókat megtalálja,viszont csak hang van. A kép helyett csak derengő fény. Merre ker3essem a hibát? Esetleg beállítás, eeprom tartalom , vagy alkatrész hiba? 2. probléma: Allview ALCD40SLB készülék Beko17MB22-2chassis. Ha a digitális adókat akarom fogni és átkapcsolom a készüléket, akkor kikapcsol és el kezd villoni a power Led. Ettől kezdve a gép nem reagál csak a készüléken lévő kikapcsoló gombra, vagy az áramtalanításara. Ismételt bekapcsolási kísérletre egy pillanatra elindul felvillan a DTV felirat a csatornaszámmal és ismételten kikapcsol. Ha lehúzom a Smart kártya tápját, el tudom indítani a készüléket analóg módban és tökéletesen megy amíg ki nem kapcsolom készenlétbe. Ekkor a Led ismét villogni kezd és nincs tovább. Az előbb leírt módon tudom újraindítani. Ha a tápot ekkor visszadugom, a készüléket kikapcsolás után ismét be lehet kapcsolni a távszabályzóval, amíg ismételten meg nem nyomom a távszabályzón a digi gombot. Lehet ez szoftveres hiba? Amennyiben ige,tud-e valaki segíteni? Segítségeteket, előre is megköszönve! MJ
Grundig Xentia 55 (MFS 55-4601/8 TOP) TV képe összement, mi lehet a hiba? (BEKO K1 sasszi)
Sziasztok! http://kepfeltoltes.hu/140215/IMAG0484_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Így néz ki a képe. Elsőre eltérítés hibának tűnik. De a foltokból felmágneseződésre gondolok. Valakinek valami tippje?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce