Sziasztok!
A fenti kávéfőző került hozzám javításra.A fenti hibakódot írja felváltva.A gépben 2.db kazán van. Mind a kettőn van egy alkatrész amit nem igazán tudok azonosítani.Szerintem NTC lehet,mind a kettőn szakadást mérek.Esetleg a beazonosításban ,és ellenállás értékben valaki tudna segíteni.A pirossal satírozott alkatrészről lenne szó.
Köszönöm.Woren.
Tudom, mért nem írok pontos típust? Mert ismerősöm, kié a gép, nem tudja. Gondoltam mielőtt kimegyek oda, mi nekem durva messze vala, kicsit tájékozódok. Ezeknél az új cuccoknál gondolom a hibaüzenetekben túl nagy eltérés nincs.
Futott már ilyenbe valaki?
Jó éjt.
P. S. Ez az új felület bejön valakinek?
Hali.
Wfb 1102 mosógép a mosási ciklusok befelyezése után nem nyitja az ajtót.Ha áramtalanítom akkor kinyílik 2 perc után.Ha be sem állítok rajt semmit,csak üresben hagyom és bekapcsolom akkor is zárja az ajtót.
Ez egy mechanikus programkapcsolós elég régi szerkezet,lehet,hogy így kell működnie?
thx
Sziasztok , ez már a második gép ezzel bldc motoros ürítő , meg keringgető szivattyú párossal , hogy végig csinálja a mosogatást a szárításig , kiírja 00 idő és ott kigyullad a csap jel és benne marad a víz . Újra indítva légszivattyúz és indul rendesen a program . A csap most akkor víz felvétel , vagy ürítés probléma ? Valakinek tapasztalata ezzel a jelenséggel ?