Sziasztok!
Van egy Sanyo C4 rádió, amit anno áthangoltak keleti normára, most vissza kellene hangolni. Sajnos műszerezettség hiányában nekem nem megy, a tulajnak meg (jogosan) szívügye a rádió.
Tudna valaki segíteni?
Üdv: Jácint
I have a Victor QL-Y77F turntable that one day started to miss the speed lock. Even when the motor is in stop mode, the platter still rotates a little bit (random actually) backwards. When is in START mode (33 or45rpms) the speed randomly jumps from green to red and back, meaning from stable to unstable.
I tried to replace the Crystal and then the Hall generators but with no luck. Actually without the service manual is pretty difficult. Do you have any ideas what to do further?
TIA
Corneliu
Tisztelt kollegák!
Keresek PIONEER CT-S740S magnódeckhez idler gumit. Elsősorban magyar beszerzési forrás érdekel. Az Ékszíjkirálynál sajnos nem tudtak segíteni. Az is nagy segítség lenne, ha valaki meg tudná mondani, hogy melyik magnókat szerelték ezzel a mechanikával.
Köszönöm.
Tisztelt Fórumtársak!
Érdeklődöm,van e valakinek a Musical Fidelity M1 DAC MkII digitál-analóg konverterről szervízkönyve,kapcsolási rajza,vagy a TOP244PN IC-vel működő ugyan ilyen tápról rajza(mert van olyan Musical Fidelity aminek is ezzel működik a tápja). A probléma az,hogy bekapcsolás után rövid időn belül kikapcsol a készülék. 2013-ban vettem a készüléket. Szemre problémát nem látok,az alkatrészek jó minőségűek,akármilyent nem is akarok beletenni.Van olyan külföldi fórum,ahol ez volt a hiba,és a TOP244PN IC cserével megoldódott (Ő foglalatba tette ). Érthető,hogy nem akarom csak a hibás alkatrész kiforrasztani,nem pedig ezt azt kiforrasztani,és ha jó meg vissza stb. Ahogy olvastam +/- 12V-os a táp.
Köszönettel: Feri