Üdv kollégák!!!
Keressek elektromos sertés kábitó rajzát,ha lehet csak gyári érdekel.
Impedancia méréses az lenne az igazi./pl. KORAX,FEKETE ENTER PRIXE
Válaszokat elöre is köszönöm.
Üdv.
Sziasztok !
Van egy fég komfort kazánom ami néha működik és néha nem. A gázszerelő azt mondta, hogy elektronika ( vezérlés ) hibás és nem javítható. A hibajelenség annyi, hogy megnyitom a melegvizet akkor beindul majd elzárom és ha újból megnyitom a melegvizet akkor már nincs láng és nem melegíti a vizet, ekkor a zöld LED világít , a piros LED villog. Tud-e valaki segíteni a hiba konkrét behatárolásában ennyi információ birtokában.
Sziasztok!
Fenti IC-t keresem, digitális műholdvevő audió dekódere. Sajnos szemernyi hang sem jön ki belőle. Hogy ezek mitől tudnak tönkremenni?
Bontott is jó, esetleg helyettesítő?
Üdv: Jácint
Hellótok!
A 24 lakásos bérházunk le akarja cserélni a kaputelefon rendszert. Úgy gondoltam, hogy a munkát megcsinálnám -- hiszen valahol kellene értenem hozzá -- de a hozzávaló alkatrészeket (központ, nyomógomb sor, táp, esetleg lakástelefonok) és némi szerelési segítséget keresek ehhez.
Tud ebben valaki segíteni?!
Előre is köszi:szuts