Tiszteletem mindenkinek.
Van egy pár HI-FI cuccom amiröl hiányzik a logó,rádió,kazettás magnó,erösitö.Sajnos van olyan is közöttük aminek nincs meg a logó-ja.
A vaterán találtam de nagyon drága.Hátha van itt valakinek hibás vagy alkatrésznek szánt készülékje és megválna a logó-tol egy emberi áron.Köszönöm.
Sziasztok!
Egy Pana SA-AK47 hifi-n minden működik, de ha kikapcsoljuk, pár másodperc után magától bekapcsol, demo üzemmódba. Ha újra nyomjuk az "ON" gombot, elindul, és hibátlanul működik. Proc.hiba lenne?
Üdvözlettel
Attila
Sziasztok! Adott ez az autós erősítő. Működött, csak kontaktosak voltak a kapcsolói, ezért szétszedtem, kitakarítottam, átforrasztgattam a gyanús forrasztásokat, majd összeraktam és azóta nem megy. Mint rájöttem zárlat van a -+15V segédtáp pozitív és negatív ága között, de nem a tápnál, hanem valahol a műveleti erősítőknél valószínűleg. Összes kondit átnéztem, de közvetlenül a -+ ág között csak az ic-k vannak, a hidegítő kondik mind testre mennek, ott nincs is baj. Létezhet az, hogy valamelyik műveleti erősítő zárlatos lenne? Egyik sem melegszik, de a 15V-os stabil ic-k és az azokat tápláló diódák nagyon. Ha lekötöm a tápról a műveleti erősítő részt, akkor megvan a +-15v és nem is melegszenek. Valami ötlet valakinek?
Udv! egy barátom keresett meg ezzel a hibával-van egy retro kinézetu cd-s rádioja /Teac SL D910/,amin a kijelzo hol mutat valamit,hol nem/kiesnek a szegmensek,csak részleteket látni a betukbol.../ Ez most a kijelzo hibája???? Elore is koszonom a segítséget!!!