Öblítésnél ruhák nélkül majd félig tölt a tengely alatt 1-2 cm-re , többi programokon is 2-3 újnyi a tengely alatt . Eddig még nem nézegetem ennél típusnál mennyi víz magassága , de a többi félé készülékekhez képes , soknak találom . Esetleg valami infó mennyi kell hogy legyen .
Ennek a légsűrítő meg a szivattyú elöl , egymás mellet az üstön kapott helyet , s minden tiszta , a nyomáskapcsolóba belefújva megáll a vízfelvétel . Elképzelhető hogy mégis a színt szabályozó rossz .
Sziasztok !
A címben jelzett hibakódról számolt be a kollégám . Mit jelenthet ? Köszönöm , előre is , a hozzászólásokat . Üdv varga jano
Köszönöm , annak aki föltöltötte , a doksit .
Sziasztok!
A fenti hűtő azt csinálja, hogy a kijelző kb. másodpercenként felvillan. Ezt úgy tudom átmenetileg megszüntetni, hogy a szenzorokat lehúzom, úgy indítom a hűtőt, majd vissza rádugom a szenzorokat. Azonban ilyenkor érvénytelen hőmérsékleteket jelez ki (napok óta nem használt hűtőnél -40 vagy hasonló értékeket) ilyenkor egy darabig működik a kijelző, de nem megy sem a kompresszor sem a ventilátor. Majd újra villogni kezd. Ha lehúzok róla mindent (kompresszor fázisát megszakítom, a többi csatlakozót kihúzom, csak a 230V és a szenzorok vannak rádugva, így indítom, akkor is csak villogni kezd (motorzárlatok feltehetően kizárva). Az elektronikát átnéztem, külön is próbáltam indítani, úgy működött és nem is kezdett el villogni, csak "o" jelet ír a hőfokok helyett. Ez akkor is fennáll, ha minden fogyasztó rajt van, de a szenzorok nem. Lehetséges, hogy a mikrokontroller fagy le?
Előre is köszönöm az ötleteket!
Horváth József
Kedves Kollégák!
Hozzám került eme masina, és hat a fent említett ellenállásnak csak nyomai vannak, hogy volt ott valami. Ebben kérném a segítségeteket!
Köszönöm!