Sziasztok! A képeken látható vezérlő panelen DZ4B pozícióban lévő zéner zárlatos lett. Esetleg valaki tud abban segíteni hogy milyen értékű zéner dióda tartozhat ide? Én 9.1 V vagy alacsonyabbra hajlok, de lehetséges hogy 3.3V zéner. Nem szeretném haza vágni.
Esetleg aki tud valami informácioval segiteni, az nagy segítséget jelentene.
Sajnos a gép pontos tipusát nem jegyeztem le, így azt nem tudom megadni.
Csak a panel van nálam
Üdv Istvan78
Üdv mindenkinek!
A címben említett felültöltős automata mosógèpet nem lehet elindítani a power gombjàval a gombot kiforasztottam mèrve jó,minden gomb jó rajta mindent be lehet àllítani csak nem indul el mèg az ajtót,se zàrja le elkók,mkp,inpulzus kodi cserèlve bàr jónak mèrtem őket a gèp többi rèsze is rendben van motor,szivattyú,fűtőszàl stb ezeket is megmèrtem,ebben kèrnèm a segítsègeteket mindenkinek előre is köszönöm!!!
Hali Opeles!
Üdv! Címbéli mosógép: csak centrire téve: előírás szerint megcsinálta! Vízre kötve, 40fokos pamut mosást kiválasztva, vizet vett, forgatott és fűtött! Majd a fűtés vége előtt leállt a forgás, és onnantól nem csinál semmit! Centrire téve: leszivattyúz és csak szivattyúz, nem forgat! Megint kikapcs: újabb, 60fokos mosásra téve, ajtót lezár és azonnal vizet vesz, be nem forgat! Fűtést bekapcsol, és a hőm. elérésénél ki! Motor újszerű, még 2cm kefe van, szénpor semmi! Szintkapcsoló kattan 2x is, szivárgó áram nuku! Biztos ami ziher: cseréltem egy BTB16-os triakot, de semmi változás! Tegnap itt feladtam! Ha valaki járt már így ilyen géppel, megköszönöm a segítő szándékát! Köszönöm!
Tiszteletem a Tanya szorgos tagjainak!
Keresztgyerekem nejétől, kaptam, egy egyszerűnek látszó feladatot, nevezetesen a nemrég másodkézből beszerzett és működő mosógépéhez, keressek egy kezelési útmutatót.
Mi sem egyszerűbb, Electrolux oldala, beütöm a keresőbe EWF1220, hurrá, azonnal három találat, magyarul, ez kell neki!
De valahogy nem stimmel, a kezelőszervekről készült kép, gyanús!
Gyors telefon, nézze meg a termékkódot, majd azzal meglelem.
A PNC (termékkód) a következő: 914517215/00
"És ilyen állat nincs is", mert semmi érdemleges információt nem lelek, de még egy képet sem, erről a masináról. (vehetek hozzá alkatrészt, mégis van!)
A mosógép, minden felirata német nyelvű.
Kérdezem a tanult kollégáktól, hogy mivel sikerült találkoznom, mert igen tanácstalan vagyok.
Válaszaitokat előre is köszönöm, esetleg valami utalást, hogy hol találok hozzá, valami leírást.
Üdv:
exGelkás
Megköszönöm a segítségetek, végül találtam, egy hozzávaló kezelési könyvet, természetesen Német nyelvűt, de ez bizonyítja, hogy még is csak van "ilyen állat"