Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

FISHER FTM700TXT

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
27.1 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar fisher manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    FISHER FTM-700TXT FTM700TXT FTM 700 TXT
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
MEDION md 30283 AT-A csak piros, kék, zöld szín váltakozik.
Üdv minden szakinak! Van egy MEDION md 30283 AT-A típusú TV. A hálózati feszültség rákapcsolásakor azonnal bekapcsol, felváltva zöld, piros kék tele képernyő váltakozik. Semmi gombra, távirányítóra nem reagál. Rajzot nem találok hozzá, de a mérhető feszültségek ( 3.3V, 5V, 12V 24V )rendben lévőnek látszanak. Tovább vizsgáltam, a távirányítóval ki-be lehet kapcsolna. Bekapcsoláskor egy másodpercre megjelenik a hang, de kép továbbra is váltakozó színeket mutat. Minden tippet szívesen fogadok.
"Viszonylag" hamar meghibásodott," viszonylag" fiatal TV-k !
Műszaki szakik! Ha bárki hozzá tud szólni, vagy a 2. esetnél tanácsot adni, nagyon szivesen venném! 1. Panasonic TX-28CK2P /ch.:Z-M3P/ Tulaj elm. szerint néhányszor kikapcsolt majd már fény sem jelent meg! Bontás után kiderült, én vagyok az első "bele- néző",a hátlapcsavarok szerint legalábbis! Ráadásul a sortrafót rögzítő nagyon nehezen adta meg magát! Rövid vizsgálódás után láttam, nincs képcső- fűtés! Nyomoztam a klasszikus okokat, semmi! Elhűlve tapasztaltam, a kép- cső fűtés van megszakadva! Ezen akkor nem illik csodálkozni, ha idősebb, többször javított gépnél v.-ki regenerálással próbálkozik, nem profi módon! De itt ilyenről szó nem volt! Ha v.-ki járt így, s tudja a valószínű okot, kérem tegye közkinccsé, hátha néhányszor meg lehet előzni! 2. Orion T 2835 STX-S mindössze 3 éves, tulaj zavaró, zúgó hangjelenséget észlelt, mely a képtartalommal /fényerővel/ változott. Első gondolatom a KF volt, de mint kiderült, "nem eszik olyan forrón"! Eleve scartról hasz- nálta,s akkor a KF nagy része nem játszik szerepet! Amúgy meg ebben nem is láttam klasszikus, /régi, hangolható tekercsekkel tarkított/ fokozatot! Ha valakinek volt ezzel ilyen kalandja, s megoldási tippje, kérem ossza meg! 3. Ez már kicsit régebbi masina, Clatronik CTV 517 VT, rajzát nem sikerült megszerezni, sorvezérlés hiányzik, kondik végigellenőrizve, /ESR!/ R méré- sek, feszmérések problémát nem mutatnak! / ch.: Beko G 80.190/ Ezekben ha v.-ki tud, lesz szives segíteni! Üdv. Zotyi
11AK37-11service menuben a gyári beállítási értékek
Sziasztok kedves Tanyalakok! A cimben szereplö sasszi service menü beállitásaira lenne szűkségem! Az SM nem tér ki a beállitásokra.Érdekelne az RG,RB.RR,WR,WG,WB gyári beállitása, Kedves Kalex,ha nem jól fogalmaztam,akkor légyszi moderáld! Köszönettel:raben
LG lcd
Udv mindenkinek! LG lcd,laptop hozzacsatolaskor laptop kimult,tulaj allitasa szerint, majd par nap mulva lcd is megadta megat.A tap lead 5v.ot de mast semmit.Service manual szerint le kellene adnia meg 15v. ot is.Tap csere utan a helyzet ugyanaz.Kiszerelve a fopanelt megallapitom hogy a hatso reszen gorogtuz futott vegig a VGA bemenet korul.Van-e esely megmenteni?Valakinek egy mukodo panelje elado?Tipus 32LG3000 sasszi LD84A.Amugy aki olvassa jot rohoghet mekkora madarnak nezett a tulaj!!!!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce