Első belépésem alkalmával köszöntök minden tagot, és látogatót.
JPDY200 képcsővel készült kaputelefon videojele elveszik a monitor panelen. A hiba javításához kérek segítséget, vagy kapcsolási rajzot.
Tisztelt Tanyalakók!
Ismerősöm szert tett egy Terta 525 H típusú elfogadható állapotú rádióra, de szeretné tökéletesen működő képessé varázsoltatni, ennek érdekében keresek Szegeden, vagy a környékén hozzáértő szakit, aki elvállal ilyen javítást.
Köszönöm.
Üdv: Micek
Sziasztok. Van egy Cooper CSQ82425 230V/27,5V 2,5A tápegységem azt produkálja hogy bekapcsolás után kb 3 perc után kapcsol be, a 24 voltos trafó búg a feszültség csak 16 volt a töltő feszültség 20 voltnál megáll. Tippem szerint menetzárlatos a trafó, szerintetek? Lehet javítani vagy cseréljem ki? Köszi
hi.
egy T.C.elektronic- Nova system TFW002 tip gitáralapot valahogy meglátogatott a villám.
tönkrement a beépített tápja,amit valaki megakart javítani,de inkább kivette belőle a primer oldali tranzisztort...
ja és azt közölte a tulajjal, hogy nem javítható!!!!
a táp egyébként very primitív lenne-lehet le is rajzolom-.
a primerje egyszerű tranzisztoros meghajtással...
+/-15v, 5v és 3,3v van rajta.
a 3,3 kivételével mind stab ic-n keresztül.
melléklek néhány képet hátha valakinek ismerős lenne.
a panelon lévő feliratok alapján a google barátom nem sokat segített..
üdv: egon