Jo estet mindenkinek
Kerult hozzam egz fujitsu siemens amilo 1718-as laptop olyan hibaval hogy nem indul.A toltes jelzo led az vilagit ha be van dugva a toltes,ha megnyomom a bekapcs gombot bevillan a power led kb 2 masodpercig asztan elalszik a es nem indul.Mindha egy pillanatra az LCD a bekapcsolo gomb megnyomasanal bevillana.Ram dvd hdd tesztelve ok.
Talalkozott mar valaki ilyen hibaval, esetleg valami otlete nincs valakinek.
Valaszokat elore koszonom
Tovabbi szep estet kivanok mindenkinek.
Üdv,
Egy fujitsu lifbook s7220 notiról lenne szó, nem sikerült a bios frissítés, azóta nem indul.
Bios-t sikerült kiforrasztani, de használható tartalmat nem találtam hozzá.
Segítségeteket kérném egy korrekt bios tartalomért.
A segítséget előre is köszönöm.
Géza
Üdvözlök mindenkit!Van ez a laposom,és megadta magát a videokari,de valószínűleg khs,mert néha elindul.A kártya típusa Nvidia Geforce 8600m gs.Ha valaki tud bővebb infoval szolgálni,hogy gyárilag ez is hibás széria,vagy gyatra forrasztási minőségű,azt előre is nagyon megköszönöm!További szép napot!
Üdv mindenkinek.
A probléma a következő lenne a tulaj BIost frissíttet rajta mert azt írták neki hogy muszáj. Na persze Windows alatt csinálta a szerencsétlen és a frissítés közben a Windows be adta az unalmast tehát meg állt mint karón a varjú A készülék most már így sérült BIOS-szal nem igazán akar csinálni semmit valakinek valami ötlete hogyan lehet benne vissza állítani az eredeti állapotokat vagy esetleg hogyan tudnék vele kommunikálni,asztali gépeknél még meg oldható volt mert volt floppy de laptopnál sajna fogalmam sincsen hogy tudnék hozzá kezdeni. Minden építő ötlettett szívesen várok.
Üdvözlettel:Szadista