Sziasztok!
Egy volt osztálytársam ma megkeresett. Van neki Szentendrén egy Boderus kombi fali kazán, és az elektronikai panellel valami gondja van.
Elvállalná-e valaki ennek lapnak a javítását?
Üdv: formasu
Szervusztok
Egy érdekes kéréssel érkezett hozzám egy ismerősöm. A hóna alatt egy régi SZ-100 típusú jelzőrendszer (vasfüggöny jelzőrendszer)hangszórójával.
A hangszóró maga 10W-os , és illesztő trafó van benne a 100V rendszer miatt.
A gondom "csak" az, hogy nem tudom milyen hangú jelzőáramkört építsek hozzá.
Sajna dokut nem nagyon találni eme vasfüggöny-maradékhoz.
Ha valakinek bármilyen infója lenne netán egy részlet a hangjából stb.. nagyon megköszönném.
Köszi, üdv
Szabi
Sziasztok
Biasi m90b24s kazán, fűtésnél a begyújtás pillanatában időnként letilt, pár másodperc után újra gyújt, 2.-3. gyújtásnál már rendesen begyújt. Használati melegvíznél, kb 40l melegvíz kiengedése után, ha újra kinyitom a melegvizet, a gyújtás pillanatában letilt, 10-15 perc várakozás után ismét rendesen üzemel. A szakszervizes telefonon keresztül kapásból gyújtásvezérlő panelcserét mondott. Esetleg valami más ötlet?
Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy a címbeli termosztátnak 3 kivezetése van, amiből kettő rendesen zár és nyit a hőmérséklettől függően, de mire van a harmadik kivezetés? Ez egy kazán vezérlő elektronikájában van és sehogyan sem zár a másik kettővel pedig arra is megy vezeték.
Köszi.