Sziasztok!
Gorenje wa 50100 mosógéphez használati útmutatót keresek..
Használtan vettük és jó lenne tudni mi mire való..
Előre is köszönöm!
Sziasztok!
A címben szereplő géppel van olyan gond, hogy a váltó szelep ( alternator ) üres csonkjan ( nem csatlakozik rá semmi ) folyik a víz a gép aljába, amikor elindítja a fő motort. Még nem érkeztem szétszedni a gépet és kiszerelni a váltó szelepet. A tulaj ugyanis azt mondta, hogy belekerült valami idegen tárgy. Gondoltam, utána kérdezek, hogy hátha járt már valaki Gorenje mosogatógéppel így. Nekem eddig nem volt váltó szelep hibám semelyik márka gépeinél sem, kivéve a Fagort, amiről köztudott, hogy a váltó szelep meghibásodása az egyik jellemző hiba, amire az F09-es kódot jelzi ki.
Csatolom a tulaj által készített képet a váltó szelepről és az azon található csonkrol, amiből a víz folyik.
A kérdésem érthetően arra vonatkozik, hogy mi okozhatja a váltó szelep folyását?
Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszol.
Üdv: Ladakolyok
Sziasztok!
Gorenje; mod: MO17E1W, type: M17xyz, art száma: 733 190/02. A készülék magnetron hibás, tuti mert másikkal próbáltam. A benne levő magnetron: M24B111H (MG01A). Orczytól beszerezhető kb. a készülék új áráért. A kérdésem, esetleg tud e valamelyik kolléga helyettesítő tipust aminek az ára nem a csillagos ég? Univerzálisokat nézegettem de mivel nem tudom kézbe véve összehasonlítani teljesen megakadtam. Reménykedem hátha valaki tud segíteni.
Sziasztok.
Adott egy Gorenje mosogatógép. Víz beeresztés problémával érkezett. Azt orvosoltam, egy labirintus tisztítással és reed cső cserével. A program szépen végig megy mindent megcsinál, szárít is a végén, viszont nem áll le a végén. A programot tutti befejezte, viszont ki sem kapcsol a gép, illetve semmi nem jelzi, hogy vége a programnak. Amelyik programon van az villog mint mikor indítom a programot és közben is folyamatosan. Ilyen mosogató még nem volt nállam de gondolom valaminek itt is csak jeleznie kellene, hogy vége a programnak és ki lehet szedni a cuccost. Mi okozhatja ezt a hibát?