Kedves Mindenki!
rReggel bekapcsoltam Grundig CUC 5361 typ. tv készülékem (elég régi) a látvány 3db. kulcs 4 karakter hely. Ilyenkor mia teendő mert kézzel nem lett le zárva semmi.
Segitséget előre is köszönöm
Sziasztok!
Csak kéken világít a stdby LED, nem reagál semmire. Fagyasztás, mentés új IC-be másolás nem jött be. Van-e valakinek lementve hozzá firmware? A Grundig supportnak írtam, de nem reagálnak. Köszönöm, ha segít valaki.
Sziasztok!
Megtámadtak egy ilyen masinával, valaki már túlórázott benne.
Nincs széttúrva, hátha megmenthető.
Jelenség sorvezérlés egy pillanatra elindul, nagyfesz ciccen majd leáll. Tápok megvannak. Készenléti led pirosról zöldre vált, úgy is marad. Gondolom a védelem indul be.
Segítséget köszönöm és Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Üdv, kovács attila, kovi
Sziasztok! Nem olyan régen fedeztem fel az oldalt és úgy látom, hogy itt értelmes segítőkész szakemberek értekeznek.
Van egy Grundig St63 160 idtv (cuc1822) mely a következő hibával jelentkezik.
A kép sötét minden bemenet esetén ez azt jelenti,hogy pirosas színű sötét kép van rajta.Eleinte csak néha jött be aztán valamitől mindig elmúlt. A mikor a kép normális megjelenésű volt a képen lilás csíkok mozogtak különböző irányba és ha valamelyik külső bemenetre kapcsoltam pl. DVD-t akkor olyan volt mintha nem lenne szinkron tehát a kép szaladt az AV-n. Az OSD képe viszont kifogástalan most is tehát valahol a videó panel környékén vagy a Feature box-nál gondolom a hibát. Ha valakinek van ötlete szívesen venném.