Udv a tisztelt forumlakoknak!
Adva van eme keszulek amit nem lehet st-by allapotbol kimozditani.Regebbi modellek azonos problemaja megoldhato volt egy erre a celra kifejlesztett szoftware segitsegevel.Ez a keszulek nem hajlando elfogadni a kategoriajara megirt softot.Kulombozo modon kicsomagolt adatok,kulombozo pendrive.Megsem!!
Ha valakinek van tapasztalata a temaval kapcsolatosan kerem segitsen!
UI:nincsen kizarva hogy a main serult.
szervusztok
Grundig CUC2030 muterhelessel indul e?
bekapcsolaskor
A+150v
H+5V
de a +E8v
es a +F5v csak startkor jelenik meg,aztan atmegy stby
startkor a HOT bazisan a sorimpulzus kifogastalan,eeprom ujrairva
...akarommondani...a tv hibaja is ez,tehat HOT beforrasztva ugyanigy,azaz megjelenik a magasfeszultseg es stby
szoval nem tudom tapegyseg hiba e vagy visszajelzest hianyol a tv vmelyik aramkorerol a processzor
halozati feszultseg ingadozas utan van ez a hiba
szoval,izzoval startol e?
kiegeszites:a CUC2030 sassze tipusai kozul
az ST63-780 TEXT startol muterhelessel,azaz a segedtapok start utan jelen vannak...tapasztalatom
...ez viszont ST 70-730 NIC/TOP lehetseges,vannak elteresek...
koszonom
Tisztelt uraim újra neki láttam a fent nevezett tv-nek ki cseréltem a Gratez diódákat 5db nem volt jó most már van 300v vagy is a puffer jó volt nem kellet cserélni. D még kellet cserélnek a BYV-16 diódát is most már meg szűnt az hogy állandóan ki verte a diztit.AZ ajzat dugón 0 ohmot mérek.És még mindig nincs nagy fesz.És az összes elkot ki cseréltem ami nem volt vagy gyanús volt.Vagy ha vala ki tudna segíteni kapcsolási rajz ügyben meg köszönném.
Sziasztok!
A tv-n hang van, de nincs kép. Ha feltekerem G2-t, akkor megjelennek a visszafutási csíkok, ebből arra következtetek, hogy a függ eltérítés jól működik.
A képcsőpanel RGB bemenetén a 50Hz-es kb 2V-os impulzusok vannak, de hiányzik a képtartalom. A TDA8362 kimenetén ugyanez a jel, ha rányomok az Info gombra, akkor az IC 21-24 bemenetén megjelenik az RGB-jel, de kimenet ilyenkor sincs. Az IC tápján 9,16V-ot mértem, az adatlap 8,8-at enged. Vajon kibírhatta?
Most néztem, zárlatos volt a T686, ami a tápot csinálja neki :-(
Üdv: Jácint