Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GRUNDIG T55730 CUC7301 24C

TV - EPROM
Type: ()
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar grundig manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GRUNDIG T-55730 T55730 CUC7301 24C 55730 CUC 7301 24
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Grundig ST 55-750/CUC7350 tápegység félvezetői zárlatosak
Üdv! A tápegységben rövidzárba ment a BUZ90.Vele együtt a greatz hídban két dióda.A hálózati üvegbiztosíték kiolvadt(füstös).Mi okozta a rövidzárakat? A hálózati trafó primer vagy szekunder oldalán történhetett a probléma? A sorvég tranzisztor jó. IT "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Grundig monaco 26LXW68-8512 DL chassis bekoL6B már mindent elkövettem ,de csak háttérvilágitás van
Elnézést kérek mindenkitől Elolvastam amit irtak ugy döntöttem ,hogy feladom a javitást,még egyszer nagyon köszönöm az eddigi segitséget .A t-con panelen még fogok mérést végezni ,ha ha nem jön össze kidobom , amugy meg Csengerben lakom a román határszélen .Üdvözlet mindenkinek akai segiteni próbált.
Grundig cuc2130 képvisszafutáskioltás gond
Sziasztok! A teljes függeltérítés már valaki végigszenvedte előttem, és csutkára húzta a rácsot. Így adták nekem. A fokozat elektrolit kondenzátorait ESR-re vizsgálva cseréltem, és a képernyő tetején hüvelykujjnyi szélességben visszafutási csíkok vannak. A geometria jónak tűnik HT generátorról. Van módszer a képkioltó impulzus szélesítésére az IC50020 5-ös lábán? Vagy szoftveres beállítással kell addig csökkenteni a kép és sorméretet, amíg visszafordul a nem látható tartományba a visszafutási csík? Távszabályzót nem kaptam hozzá. Univerzálissal kezelem, de nem minden billentyűt tud. üdv. Tropfehérke
Grundig Amira30LW76-9401 fény nincs, hang van
T. Fórumtársak! Van egy fenti LCD tv-m. Bekapcsolás után egy pillanatra megjelenik a fény, kép, hang, aztán kép, fény elmegy, hang marad. Scart kimenetről működik, OSD nélkül. A TV/AV , valamint a Menü gombok nem működnek. Tápfeszek megvannak. Tudnátok segíteni? Egészítsd ki a címet! Kalex Időközben megoldódott a dolog, az inverter panelon az egyik trafó tekercse kb 80 Ohm-mal több volt mint a többi. Eddig azért nem gyanakodtam rá, mert volt egy próba " jó " inverterem, amiről kiderült, hogy természetesen szintén trafó hibás. Trafócsere, minden klasszul működik. Tanulság: minden jónak mondott panelt át kell vizsgálni, mert nagyon félre viheti az embert. Üdvözlet mindenkinek
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce