Sziasztok!
Hoztak hozzám egy ilyen 100Hz-es szépséget, működik, csak fekete-fehér, mind tunerről, mind AV-ról. Van benn egy DEALER SERVICE MENU, a belépési kódja 8500, de ott nem találtam olyat, amin lehetne ezügyben állítani (s-video, vagy pal/secam).
Van ötletetek, mi okozhatja ezt? A tulaj azt mondta, nem tetszik a színe, meg hangolási gondjai vamnnak, nekem hangolt, és a fekete-fehér nekem se tetszik.
Üdv: Jácint
Üdv.Mindenkinek!
A fentebb jelzett készülék négyes hibakódot jelez. A hiba, amivel hozzám került: kb. egy óra normál működés után stby-ba kapcsolt. Újra indítás után ugyanezt ismételte néhányszor, aztán már be sem kapcsolt, csak a led pislog négyeket. A Tanyán megtaláltam a SM-jét, de abban nincs szó hibakódról.
Kérem a kollégák segítségét, milyen hibát jelez a Grundignál a négyes kód.
irokéz
Sziasztok!
Ma hozták ezt a készüléket, bekapcsolva hang, kép van. A képen halványabb csíkok láthatók, hidegen ritkábbak de bemelegedve sűrűsödnek és még a helyzetük is változik ( van amikor függőleges de van amikor ferdén szaladnak ) Eddig cseréltem a szekunder oldalon 100uf/250V, 3db 470uf/40V, és 1000uf/63V a primer oldalon a 2,2uf és a 220uf és a videó táp 2db elkója ( 200V )mi lehet a gond, a digi boxban lehet ?
Sziasztok!
Szívem szakadna meg, ha bontani kéne :(
Csatoltam képet melyik TV ez, neten találtam képet.
A hátlapja ami ráadásul két darabból áll, hiányos és esik, törik szét :(
A TV is rossz de biztos javítható, viszont hátlap ilyen mértékű roncsolódásával nem lehet használni :(
Állítólag füstölt egyet azóta kuss van.
Volna valamelyikteknél ilyen hátlap???
Végső elkeseredésemben van benne egy 68KZN cső ha muszáj lesz bontani.
Köszi!
Üdv:
Pityesz
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Javítsd ki a címet!
Kalex
A "nagy gond" helyett: "hátlapot keresek"