Üdv.
A fenti tv-ben A68ESF 002X11 képcső van ami valószínűleg elhalálozott, ugyanis nincs benne piros szín, még ha felcserélem egy másik ágyú meghajtásával akkor sem. Azt olvastam ezekről a csövekről, hogy egy nagy rakás szarok. A kérdésem a következő lenne, bele lehetne-e tenni más 110 fokos csövet? Ha a cső lábkiosztása nem megfelelő akkor a CRT panelon átkötném a lábakat. Vagy esetleg mit lehetne vele kezdeni? Segítségeiteket előre is köszönöm.
Üdv. Peti
Szevasztok
van itt ez a fentebb leirt tv,ugy nézem meghalt a TDA8174W,esetleg lehetne e valamivel cserélni,mert ilyenem nincsen,és megkellene csinálnom,mert megőritenek a focival.
Jo reggelt Kollegak
Egy Grundig GU-22DVD cuccon ,,I,, hangnorma van,es persze nincs hangja.Egy napja kergetem,semmi infot nem kaptam.Megkoszonok minden otletet.
Tamas Laszlo-tamilaci59/Marosvasarhely/Erdely
Sziasztok! :)
Ezen készüléket főkapcsolójával bekapcsolva P1 kijelzéssel kivilágosodik a képernyője, de nem reagál sem a távirányítóra sem az előlapi H-, H+, ill. P+, P- kezelő gombokra. Tápfeszültségek rendben.
Letöltöttem hozzá eprom mentést, de nem változott semmi. A teletext v. média panelján is található egy 24C08-as eprom. Nem tudom ennek a tartalma befolyásolhatja e a készülék kezelhetőségét, vagy egy csatornára programozva letiltott állapotban van ez a HOTEL TV.
Előre is köszönöm a segítséget! :help:
Üdv.: Csabafi54
:yes: Most utólag EGY FONTOS KIEGÉSZÍTÉS: Az alaplapi panel kezelőgombokhoz közel eső részén található egy BR80002-vel jelzett átkötési lehetőség. Az átalakítás miatt erre az átkötésre feltétlenül szükség van, mert enélkül nem kap tápfeszültséget az INFRA vevő.