Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Ez a gép azt csinálja hidegen, hogy szőrösek a függőleges kontúrok, és a háttérben halvány negatív jellegű képtöbbszörözések vannak. 1-2 perc múlva megjavul és jó. A táp kondik jónak tűnnek.
Néhány kép a jelenségről:
http://kepfeltoltes.hu/121116/len1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len1_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len2_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len3_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121116/len4_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Köszi
Sziasztok,
javítom a tárgybeli LCD TV-t. A 24 Voltos táp nem ment, azt megjavítottam, de a háttérvilágítás továbbra sem megy. Az inverter panelen a biztosíték nem szakadt. KLSEE32HK inverter van benne, mi szokott ezeken ilyenkor elhalálozni? Nem gondolnám hogy a csövek a táppal egyidejűleg haltak volna be. Nincs valakinek ilyen panelja bontásból? Esetleg ha valaki megjavítaná aki ismeri a típushibát, azt is megbeszélhetjük.
Üdv.
Tamás
Üdv mindenkinek egy Grundig elegance72 MF72-2501/8 TOP BEKO C8 sasszéjú készülékhez keresnék opciós táblázatot az általam talált anyagokban csak részlegesen van meg a táblázat ha lenne valakinek egy teljes az sokat segítene köszönöm előre is üdv A hiba Megoldva!
Sziasztok!
Rájött már valaki, hogy lehet ennek a TV4KS belű szemétnek a szervizmenüjébe bejutni?
Kicsit szélesebb a képe, eepromcsere után.
A Grundög távban nincs rejtett gomb.
Hihetetlen hibája volt:
Amikor úgy döntött kismértékben elhangolódott lefelé, vagy eleve nem jól talált rá a beállított adóra.
Többórás kínlódás után úgy néz ki, hogy a hangolófesz körben lévő 3 db 100nF valamelyike okozta.
Mérve jó a kapacitásuk, szivárgást sem tudok mérni.
Gőzöm sincs mi baja (bajuk)?
Előre is köszi!