Üdv!
Hajdu bojler biztonsági kapcsolója elég sűrűn leold.
Cseréltem a hőfok szabályozót (ami egybe van építve a biztonsági kapcsolóval), de a probléma nem szünt meg.
Valami ötlet?
Sziasztok.
Hajdu z150 villanybojler "pattogás. Saját bojlerről van szó. Elromlott. Szétszedtem mert rég volt vízkőtelenítve is. Eléggé le volt harcolva minden, ezért mindent cseréltem beleértve az alaplap lemezt is (fűtőbetét, anod, alaplap, hőfokszab., kábelek). Azóta nagyon hangos mikor fűt, főleg mikor eresztem a melegvizet. Pattog-durrog, stb... Valamit nem jól raktam össze?! Utángyártottak az új alkatrészek, ez lenne a gond?
Köszi előre is a segítséget.
Üdv. G.
Kedves Kollégák !
Saját gép, jó 20 évvel ezelőtt már kicseréltem a fűtőbetétet (egyébként feleslegesen), és úgy emlékszem, a csavaranyák leszedése után simán csak ki kellett húzni. De már nagyon régen volt, nem emlékszem a részletekre.
Most megint ezzel próbálkozok, de mozdíthatatlan, erőltetni, húzni meg nem merem.
Mi lehet a megoldás ?
Kedves mindenki!
Már sokat segítettetek az idők folyamán, ismét információt szeretnék kérni.
Egy kollégám párja letörte a mosógépük gombját, persze tengelyestől. szorult, nem tudta felhúzni, így alányúlt csvarnyúzóval. De nem ez a lényeg. Vettem kb 2 éve egy ugyanilyen gépet, ramaty állapotban , állítólag szivattyú és programkapcsoló rossz. A prk tengelyt át lehet szerkeszteni valahogy a másik gépbe? Régen úgy tudom cellákat cseréltek ebben a prk fajtában. Mennyire bonyolult művelet? Köszönöm előre is! Szép napot!