Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HEATHKIT SA-2060-A DELUXE ANTENNA TUNER SCH

OTHER - SERVICE MANUAL
Type: (JPG)
Size
211.9 KB
Page
---
Category
OTHER
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar heathkit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    HEATHKIT SA-2060A DELUXE ANTENNA TUNER SA2060A SA 2060 SA-2060-A
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant OTHER forum topics:
Satellit 500 rádió
Üdv. Javítok egy Grundig Satellit 500 PLL synthesized készűléket ,azonban meg akadtam vele. Alap hiba az volt ,hogy FM vétel nincs az AM kb 20 mp után megszűnt csak zajt lehetett hallani. FM nél a zajt csak max hangerőn halkan lehet hallani .AM hangoló fesz volt , FM hangoló fesz nem volt. Itt még haladtam vele ,PLL-ben a qartz osc nem ment , megmozgattam a trimm kondit a kristály melett akkor beindult a PLL-el és megjelent az FM hangoló fesz is és az AM vétel is. FM rádió hang azonban nincs ,de FM vétel van mert a hangolás jelzőn látni lehet a vételi helyeket akár max-t is mutat.LA 1205 FM AM Kf van benne ,kicseréltem de nem oldódott meg a hiba!A KF FM részén 4. 5. láb között 10,7MHz kristály csatolja át a 2 belső fokozat között a KF jelet a scop-on gyönyörűen látható vétel esetén a változás a jelnagyságban amit a signal is mutat a készülék kijelzőén.A 7. láb a közös AM FM kimenet,ha az 5. lábról egy pár nF kondival átcsatolom a jelet a 7. lábra akkor FM-nél is van hang a hangszórón! Az 5.láb annak a fokozatnak a bemenete aminek a 7.láb a kimenete Minden belső táp megvan a készűlék az üzemmódokat jól váltja! Ha valakinek van valami ötlete azt köszönöm!! A kapcs rajz az Elektrotanya oldalon megvan!
OMRON HEM-703 vérnyomásmérő alacsony akku fesz-et mutat
Üdv!
Valaki tudna segíteni afenti témában?
Szükségem lenne a kapcsolási rajzára is a vérnyomásmérőnek, amiből az egyik alacsony akkufeszt mutat s ezen hibán marad, pedigvadi új több garnitúra márkás elemmel volt próbálva.
Van egy donornak vett szintén hibás ami pumpálás közben előbb nem nő a kijelzett nyomás, majd elszalad s E  E hibával kiakad. Valami olyasmi hogy túl magas nyomás.
Jó lenne a 2 készülékből 1 jót összehozni. A paneljukat már felcseréltem, úgyis a főpanel hozott hibája jön tehát nem a pumpa rész a hunyó az utóbbi E  E hibánál.

Kösz
Grundfos buvárszivattyu csatlakozó szerkesztve
Szép estét mindenkinek! Olyan problémám lenne hogy adott egy grunfos buvárszivattyu. Az a hosszu saválló anyagból. Ezen van gyárilag egy lapos kábel kivezetve végén egy csatlakozó három villás, három fázisu. Nincs e valakinek ötlete honnan lehet az ellendarabját beszerezni olcsón vagy házilag legyártani valamiből. Van gyári készlet horror áron. Vagy levágom és összetoldom egyéb módon. De első körben szeretném a gyári megoldást megtartani, és a csatlakozót használni. Köszönöm előre is az ötleteket. Bocsánat mindenkitől még nem jutottam el a fotóig hamarosan. Addig is pontositanám, szal a szivattyun van egy rövid kb méteres lapos kábel. Ezt hosszabitanám, üzem közben viz alatt lesz! Ennek a végén van egy hengeres rozsdamentes házban lévő három villás spec csatlakozó. Gyárilag összedolgozva a kábellel. Ehhez létezik ellendarab de grundfoss álltal forgalmazva horror áron. A csatlakozó viz alatt a motoron lévő kábelhez csatlakozik másik vége a vezérléshez fixen bekötve. Nem hálózati dugvillát keresek! :)
Projektor fényforrás javtása
Sziasztok, Egy EPSON H310B projektorba való fényforrásban kellene izzót cserélni. Erre keresnék szakembert. Az egység típusa Típus LCP GF40 Felrobbant és úgy láttam hogy a foncsor is szilánkosra tört benne. Javítható ilyen esetben is? Üdv M
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce