Üdv
Egy HP color CP2025 nyomtatón kéne firmware-t cserélnem.
Nem csináltam még ilyet, ezért kérném tanácsaitokat hogyan kell ezt csinálni. Simán elindítani az exe filét ami letölthető vagy előtte szervízmenü és ott kell valamit beállítani. A szervízmenühöz gondolom jelszó kell.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Laci
Szasztok!
A fenti nyomtató úgy került hozzám, hogy előtte már szervízben volt, s azt mondták a belső programja sérült.
Bekapcsoláskor látszólag elindul, de a kijelző alapján az inicializálásnál elakad, nem megy tovább. A HP teszt/javító programja látja, felismeri, 40 perc szöszmötölés után azt mondja minden tökéletesen működik. (annyi az igaz, hogy a scanner üzemmódja tényleg megjavult, de nyomtatni nem akar)
Én úgy gondolom a programja jó lehet, hisz a scanner működik, ha felnyitom a nyomtatót azonnal észreveszi (kiírja). Nekem az utángyártott toner a gyanús, lehet azt nem ismeri fel és azért akad meg az inicializálásnál?
Ha valaki tudna segíteni jó lenne, mert csak úgy nem szeretnék új tonert venni.
Köszönöm:
-eri-
Szia !
Került hozzám egy HP1100 nyomtató ami induláskor 2-3mp inicializál, majd balról jobbra egyesével felvillannak a ledek párszor, és utána folyamatosan világít mind a három led. Fixáló fóliát cseréltek benne, azóta van ez a hiba.
Szétszedtem, a fűtő elemnek csak az egyik oldalán tudok ellenállást mérni, a másik szakadást mutat.
Fűtőelem
Lehet fordítva tették vissza ezt az elemet, mert majdnem középen van a hőérzékelő, és annak mintha neki érhetett volna a fűtő, mert kis kormot fedeztem fel a hőérzékelőnél, a fűtőlapon.
Valaki aki javított már ilyent legyen kedves... Köszi !
Szervusztok!
HP5L nyomtatóval a saját gépemen írt word fájlok nyomtatásakor minden rendben.
Azonban mástól kapott,szöveges állományt,vagy levél mellékletet nyomtatok, megbutul.
A lap 3/4 részéig megy a nyomtatás,utána új lapot tölt be, üresen hagyja annak 3/4 részét, és a maradék 1/4 részre nyomtatja,ami oda következne az első oldalon.
Ilyenkor irány a pc bolt, és ott rendben ki tudják nyomtatni a szöveget.
Nem akarom kidobni,ezért kérdezem, van-e gyógymód a baj ellen?
Üdvözlettel:mollybolly