A minap szedtem ki INDESIT WIN 82 mosógépből a vezérlő panelt.
A gép nem müködik,kijelzö LED-ek se villognak.
Nézzegettem,forgattam a kezemben,hátha van rajta valami égés nyom,
rossz forrasztás,stb.
Egyszer csak "megütött" az áram,a panelt meg eldobván.HI !
DE megvan a hiba ! A 10 mikro/400 V-os /C0015/ kondi mellet
megszakadt az L001 100 mikroH-s tekercs.
Igy a komndi nem sült ki !
Sziasztok!
A címben leírt mosógép most még a "tűrhető" hangon eszi a dobcsapágyat,de eddigi gépeimből okulva legfeljebb egy-két mosást fog kibírni.Természetesen két hónappal ezelőtt járt le a gari.Érdeklődtem szervizben,mondták,hogy üst+dob= 35000 Ft.
Kérdésem a nagyon szakikhoz:Megoldható-e a csapágy cseréje anélkül,hogy a gép új árának több mint a felét most megint ráköltsem?(Nagyon nem ugrálhatok,de mosni meg kell.)
Köszönöm előre is,ha valaki megszán egy-két ötlettel.
Üdv.:davidm
Sziasztok!
Na nem szerettem meg ennyire a mosógépeket, de ismét "látókörömbe" került egy. Gyakorlatilag semmi baja "csak" zörög/morog/lötyög a csapágya. Még nem szedtem szét, csupán próbálnék tájékozódni, hogy van-e esetleg valami buktatója a dolognak, vagy egyszerűen csak ki kell cserélni és kész?
Köszönettel: Kiss Z.
Üdvözletem!
A mosógépem a mai nap nem használta fel az öblítő rekeszből a folyadékot ( a szifonja tiszta). 2 mosás ment le egy 60 fokon és egy 40 fokon ( a helyiségben 5 fok van) . Mi lehet a hiba és hogyan javíthatom?
Köszönöm.