Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT ARISTON AL149XEX 092538 28 22516 0100

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.7 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT ARISTON AL-149XEX AL149XEX 092538 28 22516 0100 AL 149 XEX
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
INDESIT BTWA51052EU WAVE ECO nem kapcsol ki off állásba tekerve
Sziasztok.
Múlt hónapban ajtózár csere, most meg a program kapcsolója off állásban nem kapcsolja ki a gépet, a mosás funkciók működnek csak az off nem. Gondolom az a hibás. Honnan tudnék beszerezni? Képen a P001
Indesit IWD 5105 csapágy-szimering méret
Sziasztok! Indesit IWD 5105 mosógép csapágy,ill.szimmering méretében kérném a segítségeteket,ha tud valaki infót. Még egy kérdés:ez szerelhető üsttel van,vagy már ragasztott?Mert sajna mostanában csak ragasztott üsttel szerelt gépsasokkal találkoztam:( Várom válaszotokat4Elöre is köszi!Üdv:villszer
WT 102 Indesit
Üdv,mindenkinek! Félbemaradt,egy WT 102-es Indesit gép javítása,amihez jól jönne egy kis segítség,tapasztalat.Nem melegítette a vizet,ill. dobcsapágyas volt.A hőmérséklet fokozatkapcsolójának csatlakozása oxidos volt,ill. csapágycsere után a programválasztó kapcsoló megáll a teli kád jelzésű szimbólumnál.Egyébként ilyenkor nincs már víz a gépben,eddig a pontig hibátlanul működik.Hibakód nincs,világít a két glimm az idők végezetéig.Ha odébbkapcsolom akkor a programválasztó 360 fokot körbefordul,és ugyan oda parkol le,(tehát valamit várna)a teli kád jelhez.Panelt cseréltem,nem ott van a hiba.Sajnos az idő szorít,jó lenne nem órák múlva eljutni a megoldáshoz.Előre is köszönöm,ha valaki megdob egy jó ötlettel,hogy merre tovább?
Indesit XWE 71252 mosógép sokáig mos, megakad a program?[jegelve]
Sziasztok!

A gép egy munkatársam mindennapjait boldogítaná, de inkább keserít. A gép megy, vizet vesz, forgatja a dobot, ürít, centrifugálni már nem mindig akar. ha a visszamaradó idő eléri a 11 percet, a kijelző bal oldalán fent meg jelenik egy villogó homokóra. A papírja szerint ez még nem lenne baj, de innentől kezdve nem akar lejárni a program. vizet vesz és leürít, és ezt ismételgeti órákon át. Szelepek, motor, szivattyú, fűtés jelek szerint ok. Megbolondult a vezérlése? A 30 perces programot van hogy hiba nélkül végigviszi. Teljes csőátmérőn jön belőle a szennyvíz. 
Megköszönöm ha vki érdemben tud tippet adni.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce