Üdv. mindenkinek .Csak a panel van nálam és ez egy elöltöltős gép kijelzővel azt elmondás szerint az ajtót lezárja de nem indul el a mosás , nem jelenik meg a piros lakat és egy idő után kiírja , hogy door . Az ajtózár cserélve de semmi változás .
A panelt átnézve az zárás utáni vonalat követve nem is látok olyat ami a proc. felé adna infót , minden szál a perifériákhoz megy . Hogy érzékeli ez egyáltalán, hogy ajtó zárva ?
Kérem city217, kozakg, és Ted Helyre ne szóljon a topichoz!
Sziasztok !
Tudná Valaki ezeket az adatokat?
Köszi
Üdv. Mindenkinek. Vizet felveszi 5-6 percig mosogat , leszívja a vizet és be van fejezve a mosogatás , villágít az end . Fűtőszál jó , de megsem próbálja a vizet melegíteni. DEA601 panel van benne és ami mérhető az látszolag jó . Valami ötlet ?.
Sziasztok! A fent említett mosogatógép produkálja a F9-es hibakódot. Semmire nem reagál,nem tudom törölni sem!Előtte még az ügyfélnél,elmondása szerint adta a F5,F8,F12-őt.Mi lehet a baja,Valaki találkozott már ilyennel?
Köszi a segítséget!