Sziasztok !
A fent nevezett mosógép panelja érkezik hozzám . Amint itt van , készítek róla fotókat . A segítséget kérem a javításához ! Előre is köszönöm a hozzászólásokat .Köszönöm . Üdv jano
Sziasztok !
A panel tisztítása után , a fólia pótlás és a lyukgalvanizálás javítása következett . A D47-1N4007 , és a D?-ED1B dióda cserére szorult . A táp.fesz.ek az "öcsipanel" , UP-s kispanel , kiforrasztása után , megjelentek . (kb. 12VDC , kb.5VDC)
A zárlat a UP-s panelon van . ezért nem javítható . Okulásul ide teszem a fotókat . Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket . Üdv jano
Sziasztok.
Én F13 hibakódnak olvasom, de lehet tévedek. Program indításkor ajtót lezárja, amikor a motornak el kellene indulni, rögtön hibával megáll.
Sziasztok!
Indesit IWD 5105 mosógép csapágy,ill.szimmering méretében kérném a segítségeteket,ha tud valaki infót.
Még egy kérdés:ez szerelhető üsttel van,vagy már ragasztott?Mert sajna mostanában csak ragasztott üsttel szerelt gépsasokkal találkoztam:(
Várom válaszotokat4Elöre is köszi!Üdv:villszer
Sziasztok a fent nevezet géphez szeretnék egy kis segítséget kérni a következő a problémám hogy nem indul el a motor se a mosás fázisba se a centri fázisba se.A perifériákat ellenőriztem bele értve a vezetékeket is a panelon cseréltem a 680uf 10V meg a 100uf 25V kapacitás hiányos volt. A motor triakot is ellenőriztem azzal is minden rendbe azt szeretném kérdezni hogy a motor csatjain menyi feszültségnek kell meg jeleni abban az esetbe mikor a program választó gombot a centrire kapcsolom és az ajtó zár bezárása után meg jelenik a kezelő egységen a centri lead fel villanásával a az hogy a program ki van választva vagy is aktív csak nem indul el a motor,az szeretném kérdezni hogy még a panelon mit ellenőrizek,a panel cod:215009137.00 ez egy evo II-es panel .előre is köszönöm a segítséget.