Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT W94FR-77265-28-23343-0110

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
3.4 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT 94 FR W94FR 77265 28 23343 0110
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit IDL 76 mosogató néha a második lénél, néha már az elején leáll, 1.3. Led villog. Jobbról vagy ha olyanja van balról.
Üdv'! Szóval többnyire 1.3. jobbról, ritkán 2.4. Ntc kb. 20K-ról lemegy tízre mire felfűt. Fütőcsövet két éve cseréltem, csatlakozó ép, lehúzott földelés nem segített, átvezetést mérni nem sikerült. Program elején is leáll, úgy kezdődött, hogy egyre nehezebben indult, majd nekiállt program közben is leállni. Lövésem sincs Túrós Emőke. Azaz mióta külföldön él, nevet változtatott. Nem Emőke, hanem Mya. Azaz Mya Túrós...
Indesit DVG622IX mosogató négy állapotjelző ledjéből a két szélső pulzál. LEZÁRVA. Feladtam...
Jó éjt Mindenkinek! Nem villognak, hanem folyamatos fény mellett másodpercenként egy nagyon rövid időre elhalványulnak. Mondjuk tíz időegység a teljes fény, egy pedig a félfény. Kacsintgat. Reset-re nem reagál, hosszabb áramtalanítás után semmi, majd valamely gomb megnyomására elkezd pislogni a dög. Van két hasonló panelom. Mennyire csereszabatosak ezek? Például mit szólna egy szintén négy ledes Ariston LI420-hoz? Mondjuk azt tudom, ha egy Orion-Westel tv-be beleteszek egy kinézetre ugyanolyan alaplapot, de nem ugyanaz a kijelző típusát jelző matrica, nos abból könnyen lehet füst.
Indesit IWDE 7125 csapágycserének vannak buktatói?
Sziasztok!
Na nem szerettem meg ennyire a mosógépeket, de ismét "látókörömbe" került egy. Gyakorlatilag semmi baja "csak" zörög/morog/lötyög a csapágya. Még nem szedtem szét, csupán próbálnék tájékozódni, hogy van-e esetleg valami buktatója a dolognak, vagy egyszerűen csak ki kell cserélni és kész?
Köszönettel: Kiss Z.
Indesit Felült. Mosógép WITP 82 Állandó víz beeresztés
Sziasztok.
Került hozzám egy Indesit mosógép azzal a hibával, hogy amint áram alá kerül furán villog rajta az összes led és nem reagál egyik gombra sem. Ki/be kapcsolni sem lehetett, abszolút semmi. Egy teljes átnézés után a vezérlőn találtam 3 db szép púpos kondit. Ezeket újakra cseréltem azóta ez a hiba megszűnt. Lehet ki/be kapcsolni, megszűnt a ledek villogása, lehet programot választani stb. Első próba mosás után a következőt produkálta. Ajtó lezár, majd egyből elkezdi beengedni a vizet, kis idő után megáll majd indítja a szivattyút, kis vizet kienged aztán csend, kis szünet nem történik semmi majd ismét elkezdi beereszteni a vizet ami nem áll meg,a végtelenségig megy. Gépet átnézve nem találok más hibát, minden kitakarítva, vízszintszabályzó csere is volt, panelen nem találok szemmel látható hibát (forrasztás, alkatrész). A szelepek triac-ját cseréltem, de semmi. Ha közben lehúzom a csatit a vízszintszabályzóról akkor akkor a motor indul elkezd dolgozni, relé kapcsol oda-vissza forog, de a víz beeresztés nem áll le. Valakinek van ötlete a hibára, mit tudnék még megnézni?
Köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce