Sziasztok.
Sajnos cserére szorult és ami benne van azt hírből se találom. Négyzet alakű és műanyag, amit kinéztem helyette az a mellékelt képen szerepel.
A kérdés hogy honnan és meddig mérik? Ha jól tévedek akkor a felső műanyag stift D13 furat közepétől az alsó csavarnál levő feltámasztásig. Ha igen akkor megnyugodtam.
A régiről majd csinálok fotót, addig is, egy négyzet alakú műanyag szár izgult, a szintén négyzet alakú dugattyúban.
Minden segítséget előre megköszönök.
Üdv József.
ui: Ezt néztem ki helyette.
http://bolthely.hu/orczy/id/MLE507_Lengescsillapito_N120__furatatmero_13X7_mm__2DB=1par__INDESIT_pl___WITL106_mosogep
Tisztelt Kollégák.
A címben szereplő öt perchez órát lehet igazítani a hálózati dugó csatlakoztatástól számítva. Mindegy mennyi idő telik el a hálózattól leválasztva vagy éppen állít-e valamit az ember a kezelő szerveken amikor csatlakoztatva van, csak ezután történik ami a képen is látható. Ledek villognak ill. folyamatosan fénylenek de semmi más.
Ami eddig történt a perifériák ell. kipróbálása. A vezérlőpanel átkondizása ell.
Melléklet a vezérlőről és az időzített karácsonyi ledfüzérről.
Köszönöm előre is a segítségeteket.
Sziasztok!
Hoztak egy Indesit IDL 71 EU2 mosogatógépet javitásra!A hiba rövid leirása:2-4 ledeket villogtatja!Ehez keresnék hibakód táblázatot,leirást,mert amit leszedtem innen a tanyárol,azon sajnos nincs error kód lista!
Amiket ellenöriztem:minden csö kipucolva,átjárható,nincs dugulás,vizszint kapcsoló fujásra kattan,vizszintet szabályozza müködés közben!szivattyúk müködnek,nem szorul,kiersztö lugszivattyú zsir uj benne!
Inditás után ahogy kell lugszivattyú indul,üresjelzés megvan,vizet vesz,szintszabályzó szabályozza a vizszintet,nem tölt tul,mosogatás indul,fömotor megyen,fütés is megyen,elsö üritést megcsinálja,vesz vizet,mosogat,füt,majd kinyomja a vizet,de ekkor már bedobja a 2-4 led hibaüzit!Csak resettel törölhetö,ekkor egy kis vizet még kinyom,de nem áll a gép aljában a viz!!
Ebben kérnék tanácsot,mit nézzek még át,mi lehet ez a hiba kód!
Bocsi hogy illyen hosszúra sikerült a mondókám!Várom válaszotokat!Üdv,s elöre is köszi a segitségeteket!További szép napot!Villszer
Sziasztok! A fent leírt szárítógép került hozzám,túlfűtés és csak egy programon hajlandó szárítani-hibával!NTC-re gyanakodom valaki tudja-e az értékét szobahőmérsékleten? Köszi!