Üdv!
A tünet az,hogy centrifuga programon csak égy állandó fordulatszámon teker a motor.
Mosásnál meg csak időnként teker egyet.
Nem motor probléma,mert egy másik arcadia panellel rendben megy minden,
A panellel van a gond,ez biztosnak vehető.
2 panel is van nálam ugyanezzel a hibával,de gépem jelenleg nincs,amivel teszteljem.
Elnézést a pongyola fogalmazásért,de ezzel az infóval hozták a paneleket,
Ismeri valaki a megoldást?
garanciából éppen kifutott indesit DIF14 mosogatógépem ( http://indesit.bemutatoterem.net/beepitheto-mosogatogep-dif-14-a )"bekakukkolt :-/"
a hiba: az első led villog és a szivattyú folyamatosan megy. kikapcsolás után is visszakapcsol. mi lehet a gond? a viszszintjelző meghibásodása? kéne valami szervízkönyv hozzá. tudna valaki segíteni?
Kérem DINO54 ne szóljon a topichoz!
Sziasztok!
Lenne ez a gép. Annyit csinál, hogy beengedi a vizet és áll. Meg se mozdítja a motort. Hibakód nincs. Azonban ha centrire rakom, tökéletesen végig csinálja. Welling motor van benne. A panelt átforrasztottam. Mi lehet?
Köszi
Sziasztok!
Csapágyakat és szimeringet szeretnék cserélni INDESIT IWSD 4105 ECO (EE) mosógép dobon.
Az üst hegesztett már szétbontottam. A csapágyak közül az első a nagyobbik darabokban volt a golyók közül volt egy amelyik félben tört a belső gyűrű széttörve. Méretét tipusát nem tudom megállapítani. Szimering 30x52x 8,5/10,5 ha jól olvasom. Dobtengely 20 mm a kisebb csapágynál 25 mm a nagyobbnál.
A szimering egy tengelyre préselt 30 mm-es bronzgyűrűn fut.
Keresem a csapágyak méretét típusát nem tudom szabványos e vagy egyedi méretek .Hajtószíj egy v-bordás lapos szíj típusa 8PHE1195
Köszönöm az információt
Üdv István