Sziasztok!
A címben szereplő gépet ha elindítanám már az ajtót sem zárja be, de ha Én átbillentem az ajtóreteszt , egy pillanatra (centri programon) elindítja a motort és ennyi. Ha mosás programon indítom akkor meg elkezdi egy pillanatra a vizet engedni, majd mint ha kapcsolgatnám még vagy 2x 3x enged egy kis vizet és megáll. Minden esetben ezek után a megadott kombinációkban elkezd hibakódot adni, de nem találtam semmit az arcaida hibákról a neten. Tudnátok benne segíteni?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Mosógépem "kálváriája:
Módosítás: A mikrokontroller hiba-memóriája megtelt. Ha valakinek lenne valami trükkje, ötlete, hogyan tudnám törölni/frissíteni igen örülnék!
Köszi
Sziasztok!
Indesit WIN 101 típusú mosógéppel van gondom. Van, hogy lefut a program (pár ekkor is, olyan mint ha be lenne nyomva a vasalás könnyítő gomb), de van hogy öblítés előtti állapotban marad, forgatja a ruhákat a végtelenségig.. Motor tisztítás megvolt, sztem vezérlő hiba lesz. A mikrokontroller mellett nincs EEPROM ennél a típusnál, így nem tudom ,hogy hogyan tudnám újraprogramozni. Ötlet vkinek lenne erre? Vagy működő vezérlőpanel?
Köszi
Sziasztok!
Indesit IWC6103 öblítéskor túltölti(?) a vizet. Mosáskor jó a vízszint annyit tölt be amennyi kell, öblítéskor viszont a dob feléig feltölti. Ha van benne ruha, ha nincs. Szerintem az nagyon sok. Általában öblítéskor az ajtó max negyedéig kellene hogy legyen. A vízszintszabályozót már cseréltem kétszer, és a légcsapda sem koszos. Szerintetek mi lehet az oka?