Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WIU 102 CSI 28345170000 480 121

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
2.1 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT WIU 102 CSI 480 121
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
INDESIT motorpanel-Bitron CVA-108- javítása-Forgat,de nem pörög fel centrire
Sziasztok! Az Indesit mosógép motorpanelje forgat,de nem pörög fel centrire.Fotókat,kapcs.rajzot megpróbálok mellékelni.előre is köszönöm segítségeteket.Üdv jano
Indesit WIDE126 mosó-szárítógép szárításkor vizes marad a ruha
Sziasztok! Indesit WIDE126 mosó-szárítógép rendesen kimos, centrifugáz, de szárításkor "tocsog" a ruha a víztől (fűteni fűt rendesen). Már fura volt első próbamosáskor hogy mosási és centrifugálási ciklus után, szárítás alatt sok vizet enged a dobba, de nem foglalkoztam vele, gondoltam ez ilyen. Majd mikor a ruhát akartam kivenni éreztem hogy feltűnően nehéz és csavarni lehetett belőle a gőzölgő vizet. Megpróbáltam ruha nélkül. Rátettem csak szárításra. (Másik gépeknél soha nem mértem, de emlékeim szerint pár másodpercig szoktak vizet engedni a dobba a felmelegedés miatt és kb. 5 percenként ezt leszivattyúzni). Ennél a gépnél pontosan 30 másodpercig enged vizet a gép a dobba a 3. szelepen, nemsokkal ezután ki is szivattyúzza és mindezt 2-3 percenkén. A dobba nem látható ugyan a vízszint, viszont a lyukakon azért látható hogy vízbe ér kicsit a dob alja és ez pont elég arra hogy idővel felnedvesítse a ruhát. Nem tudom mi szabályozza szárításkor a víz ráengedés idejét. Vízszint szabályozót cseréltem, de nincs változás. Kondikat is cseréltem az elektronikán de semmi változás. Szerintetek? Köszönöm előre is a segítségeteket. üdv.: G.
indesit 105tx
Üdvözlet a szakiknak.Műszerész lévén nem túl nagy gyakorlatom van a mosógép javításban,ezért kérem a segítségeteket,előre is köszönöm.A fent említett gépnek az a problémája,hogy néhány programon kiáll F8 hibakóddal,néhány pedig rendesen végig fut.Vízszint szabályzó cseréltem a fűtőszál fűt.(tudomásom szerint ezek hibáját jelzi az F8 hibakód,de ha rosszul tudom javítsatok ki) Előre is köszönöm a segítségeteket.Még egy kérdésem lenne,az árult eeprom ic-nek van tartalma?(8 lábú),annak cseréje segítene?
Indesit WITP 102 mosógép nem indul
Sziasztok! Saját mosógépünk megadta magát ma reggel.Már korábban is csinált olyat hogy időnként az összes LED elkezdett villogni egyszerre. Most meg nem indul a mosás. Párszor ki-be kapcsoltam volt hogy véletlenül elkezdte beengedni a vizet, de ettől tovább nem jutott. És ezt is csak 1-2 alkalommal játszotta el.Mikor milyen kedve van. A vezérlőpanelt kivettem, mindjárt átnézem hogy nincs-e rossz forrasztás, kiszáradt elkó, vagy jó-e a triak. Gondolom okozhatja még a programkapcsoló is. Lényegében azt csinál amit akar, valamikor a vizet se engedi be, csak világít a bekapcsolást jelző LED. TV-ket szoktam javítani mosógépet csak 1-2-t javítottam, bocs ha hülyeséget kérdezek. Előre is köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce