audioton mini car tv kapcs.rajzot keresek.köszi.
Sziasztok, a fenti LCD a mellékelt képeket produkálja, a text jo. Ebben kérnék segítséget. Köszönettel. Imre
Üdv a tisztelt kollégáknak!
A címben szereplő kb. 4 éves 55"-os androidos led TV a tulaj elmondása szerint bizonytalanul működött az utóbbi időben (feltehetően szoftveres okokból) egészen addig, míg a minap végleg megállt. Áram alá helyezve elindul, megjelenik a SONY logó, majd elhalványul és agyhalál, ilyenkor led visszajelzés sincs. Néha tovább is bootol, és megjelenik egy kis androidos grafika, a led fehéren világít, de kb. fél perc után ismét csak újraindul, SONY logó, és agyhalál. Távirányítóra nem reagál, hibakódot nem villog.
A tápegység az első mérések alapján szolgáltatja a szükséges feszültségeket, bár ezt még majd azért pontosabban is ellenőriznem kell. Próbáltam egy firmware-t tartalmazó pendrive-al indítani, hátha lefutna egy frissítés, de sajna nem indul el az sem.
Valakinek tapasztalata vagy ötlete?
MEGOLDÁS:
A megoldást a Hynix EMMC flash cseréje hozta, helyére egy Samsung került, az stabilabb. Azután egy szoftverfrissítés és beállítás után megy a készülék (kisebb apró eltéréssel amik nem mennek, mivel a gyári flash-be voltak beégve). Köszönet Robinak és Andrásnak is!
Üdv!
Hoztak egy ilyet . Az előttem lévő szaki kigyomlálta a táp  primert.
Tudnátok hozzá képet, esetleg infót?
A
Q901
C9126
R9101
R9111 SMD
R9110 SMD
R9109 SMD érdekelne, így hirtelen.
Kösz