Szép estét az uraknak.
Fent jelzett televízióban alaplapot cseréltem. Bekapcsol, működik minden funkciója .
A kérdésem a következő : ez egy 42" os televízió de kb egy 32" os nak megfelelő képet ad a képernyő bal felső sarkában.
Az alaplap egy bontott darab , Hol tudnám a képernyőre optimalizálni a képet ?
A menü és minden más jó . Csináltam 2 fotót . --- Tehát a menükép bal felső "" előnézeti "" képén látható az állapot , ez van teljes képernyős módban is .
A menü teljes képernyős módban , jól működik.
Válaszaitokat köszönöm !
Sziasztok!
Ennek a jó nagy laposnak nincs hangja se tunerről, se AV-ról.Van valami trükk, vagy kuka a main boardja?A segítséget előre is köszi.
üdv!
Sziasztok!
Van nálam egy LG gép ami MC049A chassival van szerelve. Eredeti hibája a sorvégtranyó volt amit még itt is kerestem a tanyán egy topicban de ajánlottak helyettesítőt ami meg is jött pénteken de csak most volt időm belerakni. Kék tárcsakondi csere sorvégkondi szintén csere, majd le ellenőriztem a sormeghajtást diódákat kondikat stb... és megy rendesen minden. Tranyó belerak és indulásnál egy nagyon furcsa hang a sorvég felől kajakra mintha valami égne és azóta semmi. Tranyó túlélte de most olyat produkál hogy indításnál elhalványul a stby led majd kattan a mág.... relé és vissza áll stby-ba. De ha a tranyót kiveszem és mérem a sormeghajtást minden oké nem áll le stby. Mi lehet ez szerintetek? Ja és a táp tesztelve, nincs elgyengülve.
Üdv:Irkax
Sziasztok , 10éves 3d csoda gép ,első próbálkozásokra bekapcsolt , a készenléti led váltot , de nem indult a háttér fény , Led-ek mérve , egyforma fesz. világítottak , de a led inverter sub modulra a main nem adott on feszt . Méregetem meg kapcsolgattam , és most beindult a háttér , de csíkos lett a kép . Main hiba lehet ?
A kép Proc. BGA hiba , azért is hol indítja , hol nem a hátteret .