Sziasztok!
Tudna nekem abban valaki segíteni,hogy mi lehet a hiba. LG-RE-21FACRX tipusú készülékemben.A hiba jelenség az volt,hogy villogott a készenléti led a tv elején és indította volna a sor de nem sikerült neki mivel a sorvég indító tranyó megadta magát.(TT2140 tipusú.)
Ezt kicseréltem, de úgy néz ki,hogy nincs indító tápfeszem se mostmár.Biztosítékok jók,320v-is megvan a nagy elkón.Azt gyanítom ,hogy talán a Str-F6600 primer indító ic lesz a hunyó.Sajnos a hétvége miatt nemtudok hozzájutni nincsennek nyitva nálunk a boltok.De lehet hogy nem,szerintetek? Csatolom a kapcsolási rajzát is ha ebben tudnátok segíteni.
Sziasztok!
Adott ez az LCD TV. A tulaj szeretne egy 2.1-es rendszert hozzákötni(mélyláda, kisebb hangdobozok), picit feljavítani a tv hangját.
A SCART-on kinyerhető ez az audiojel?
(azért kérdezem, mert megvette a SCART-RCA kábelt, de az erősítő rendszer meg sem mukkan. :cry: )
Köszönöm a segítséget: F.
Új fejlemény: fejhallgató kimenetről meghajtotta a rendszert. Elmondása szerint a TV-t 60-70 egységre fel kellett hangosítani, h szóljon valamennyire, de ilyenkor már torz a hang. :(((
Kaptam képeket a TV hátuljáról, de nem lettem okosabb... :(((
Marad a végső megoldás: A TV gyári hangszóróiról a jel leosztása, majd ezzel a láda( :) ))) meghajtása.
Sziasztok! A tulaj nem jelentkezik, talán már nem is érdekli... ez van....
Sziasztok !
A fent említett tv -ben szerettem volna sw frissítést , de csak olyan file-t találtam ami : Version ( 03.05.37 ) a tv-ben meg 03.05.45 , régebbire nem enged frissíteni, ebben kérnék segítséget hogy vagy a linket , vagy ha tud nekem küldeni ebbe valami újabb frissítést azt megköszönném.
Üdv : Attila
Udv mindenkinek!Keresek LG42PT85-ZB plazmaba z-sus modult.
Tipusa:
6871QZH056B
Jo munkat,sok sikert!