Sziasztok!
Nevezett készülék bekacsolást követően (kép nincs) indul pár másodpercre, majd visszakapcsol készenlétre és újrakezdi. Háttér egy pillanatra felvillan. Sajnos olyan rövid időre, hogy mérni nem tudtam a feszültséget. Többi feszültség rendben levőnek tűnik. Háttér rendben. Felvillanáskor olyan, mintha túl nagy lenne a ledekre jutó feszültség, bár ez csak "megérzés". Ismeri valaki ezt a táp/meghajtó panelt? Vagy nem is ez okozhatja a problémát?
Köszönettel: Kiss Z.
Sziasztok!
Lehet olyan, hogy a kijelzőtől zárlatos lesz a buffer? VSC és -Vy értéke megfelelő. Kicseréltem az egyik meghajtót, ami zárlatos volt és a csere is zárlatos lett azonnal.
Mi lehet?
Köszönöm a segítséget előre is.
Jani
Sziasztok!
A fenti TV színfelbontása egyik napról a másikra drasztikusan lecsökkent. Gyakorlatilag a világos és a sötét színek közt nincs átmenet. A tápot átkondiztam, de nem segített. Lengyel fórumon olvastam, hogy eredetileg 10 bites a DA-ja de van 8 bites módja is. Valakinek pont ez volt a hibája, hogy átállt 8 bitesre, és pont ugyan olyan kéet produkált mint amin dolgozom. Nem tudok lengyelül, de a google valami olyasmit fordított, hogy szervizmenüben állította át. Viszont nem árulta el, hogy hogyan lehet belépni. Ebben kérném a segítségetek.
Ilyen a képe a TV-nek: http://obrazki.elektroda.pl/1675987900_1322525500.jpg
Itt a fórum: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=10201507#10201507
Üdv,
Üdvözletem mindenkinek!
egy Lg plazmához keresek ilyen működő alaplapot ,ha valakinek kérem jelezze,megvenném!eax62563402