Sziasztok!
Ezzel a tv-vel kellene csodát tennem, csak az LG logót ismételgeti.
Az elforum.info oldalon átolvastam, szerintük a nand írásával jó lesz. Sajnos egy sima kiolvasott tartalommal nem működik mert a CI+ azonosítónak egyeznie kell.
Viszont van hozzá módosított tartalom, amit szabadon beírhatok bármelyik ilyen main nand memóriába.
Ilyen nand dumopt keresnék, illetve ha valaki tudja melyik címen van a CI+ azonosító akkor egy sima mentést is belefaragnék.
Main azonosító: 715G8524-M01-B00-004K
Előre is Köszönöm!
Joco
Szerencsém volt, újraírással rendben. Mindenkinek köszönöm a segítséget!
Szevasztok
Hozták ezt a tv t hogy bekapcskor bepirosoodott a kép rámérve cseng a red katód a testre,illetve hát nem is tudom mire cseng mivel csenghet a fütőszálra is,hogy lehetne megtudni,vagy próbáljam egyszerüen lesütni öszezárva a fütés lábait,hátha sikerül?
Üdv kollégák!
Eddig csak hallottam erről a hibajelenségről, de most befutott hozzám is a címbeli TV ezzel a hibával. Minden funkciója tökéletesen működik, csak a képe erősen kékes.Fekete-fehérre állítva is kékes marad a színárnyalata, sőt, olyankor 1-2 folt is láthatóvá válik, mintha valamelyik led a háttérvilágításban még normális lenne.
A kijelzőt szétszedett állapotban beüzemelve egyértelműen látható, hogy a ledek 90%-a kékesen világít.
Két ledsor van benne (7-7 leddel), típusa: LG Innotek 32LH60_FHD_A (L)
Van valakinek tapasztalata ezzel a típussal? Van esetleg másik típusú led bar amivel lehet és érdemes helyettesíteni az eredetit, ami nem kékül?
Tiszteletem Tanyalakók!
Segítséget kérnék ehhez a szépséghez.
Előéletéről sokat nem tudok,mikor hozzám került bekapcsolni bekapcsolt, de se kép se hang nem volt. Lekaptam a hátulját, ott vizualizáltam egy-két (kb.10db) elkó elhalálozott a tápban. Ezeket kicseréltem, most ugyanúgy bekapcsol és a kijelzőn apró pöttyök jelennek meg. Különböző színekben. Merre keresgéljek tovább? Érdemes ezzel foglalkozni még?