Fenti készülék bekapcsolás után rövid boot után leáll.(Led visszavált piros villogásra) Az inverter panelen a led háromszor felvillan, de a fény nem jelenik meg.Leállásig a tápfeszek rendben,utána csak standby.Hol keresendő a hiba? Szemmel látható hiba nincs, tápfesz kondikat ellenőriztem.
Tisztelt Kollégák ! Nem tudom hogy egyáltalán le vegyem e ennek a tv-nek a hátulját ? Nagyon gyenge a piros és a kék szin . Olyan mint amikor a CRT emissziógyenge. Ilyen TV-be én még csak max égőt cseréltem. Tanácsotokat előre is köszönöm !!
Hali!
Ennek a plazmának az YSUS panelja hibás.Csak klattyognak a relék. Az EAX60764001;EBR61018103 panelon a 15V-os inverter FET-je(tok.:SO8; poz.:IC503)zárlatos.Ami rá van írva:P923H.Megtudná nézni valaki, hogy milyen csatornás FET, vagy mivel helyettesíthető? Előre is köszönöm.
Üdv!
Segítségeteket kérném.
A készülék típusa: LG 37LF2500
Hibajelenség: Bekapcsolás után 3...4 másodperc elteltével a képernyő fokozatosan kivilágosodik.Kép van,a színek is rendben lennének.A jelenség jelforrástól független.
Amit eddig tettem: A tápegység új kondenzátorokat kapott.Feszültségek rendben.Ha a "T-com" panelon az "AS15-HF 0921C" ic-t meghűtöm,a kép visszasötétedik amíg a hűtés hatásos.(Akkor is sötétedik valamennyit ha megérintem az ic környékén lévő ellenállásokat.)Az ic nem melegszik rendellenesen.A készülék minden funkciója működik.Mind a fényerőt,mind a kontrasztot kis mértékben lehet változtatni.
Igazam van-e,ha a "T-com" panelt gondolom hibásnak?