Sziasztok!
Lenne itt egy LG T710B monitorom ami nem kapcsol be. Szétszereltem és azonnal feltűnt, hogy a C774-es (160V 47uF) számú kondi kifüstölt ezt kicseréltem de továbbra sem semmit nem csinált. Elkezdtem mérni a panelen és rábukkantam egy meghibásodott mosfetre (Q719). Ezt is kicseréltem. Így már ad némi jelet magáról. A zöld led pislogni kezd és a panelen lévő relé ki be kapcsolgat.
E probléma felderítésében kérném a segítségeteket.
Előre is köszönöm a válaszaitokat!
Ebből a rajzból dolgozom: http://data.manualslib.com/pdf2/42/4183/418212-lg/t710bh.pdf?44d2aecc759ad522a05cc82a9da81737
sziasztok!
adott egy lg w2234s monitor.mostanában 1-2 óra használat után elkezdett vibrálni a kép (mintha a gammát állítanánk)majd elsötétül minden.úgy lesz jó ,ha áramtalanítom a monitort,de max 2 perc és kezdi előröl.van rajta (többek között)egy 4:3-as gomb.most ,ha azt megnyomnám akkor váltani kellene neki 4:3 ill.16:9 na erre meg nem reagál ezt meg csak most vettem észre.lehet ,hogy köze van a vibráláshoz?kb 1éves a monitor.vigyem vissza?
válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
A kép fakó, háttérfény van. Olyan mint a régi képcsöves TV- nél, amikor gázos/ emissziógyenge volt a cső.
Valaki tudna segíteni?
Előre is köszönöm!
Szasztok!
Ennek a monitornak megy a tápja és a digit panelon is meg vannak a tápok és még rezeg is, de nem világít a led és nem lehet elindítani.
Ehhez kérném a segítségeteket, esetleg érdekelne egy másik lap is.
Köszönettel : Laci