Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LIFETEC LT7095VTS 11AK19-5

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
938.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lifetec manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    LIFETEC LT-7095VTS LT7095VTS 11AK195 LT 7095 VTS 11 AK 195 11AK19 11AK19-5
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 50PZ250.AEU plazma TV-be keresek Y-SUS panelt
Sziasztok! LG 50PZ250.AEU plazmába keresek "jó" áron Y-SUS panelt. Volna még két kérdésem: A régebbi plazmákban általában egyszerre kellett cserélni az Y és Z panelt Ezeknél is érvényes? A hiba (zárlat) oka, hogy az Y panelen az RD2003 diódák egyik lába kiolvadt a forrasztásból, és KH-s volt, ezért a 30F124 tranzisztorok meghaltak. Érdemes-e nekiállni javítani (feltéve, ha ki lehet deríteni, milyen félvezetők), vagy inkább cserélni a komplett panelt? A Z panel hidegen mérve látszólag jó. Köszönöm a segítséget, üdvözlettel Attila
Sony KDL46HX805 nincs kép, háttér és hang van
Üdv!

A címben jelzett készüléken homogén sötétkék képet prdodukál képtartalom nélkül. Hang van háttér megy. A T-conon végig néztem a tápokat meglepetésre mind megvan. Avdd 15v VGl- 7,7v VGH 23v,A kis 1,2-1,8v-3,3v ok is megvannak.
Az lvds csatira ránéztem szkoppal és meglepetésre van mérhető jelalak minden lábon. Nos itt elfogyott a tudomány. Gyanus, hogy időnként nem kapcsol le a távval, és van, hogy 2x ker indítani, hogy bejöjjön a háttér.
ITT ELECTRONICS 39H11(PCB 8500) kép ,hang nincs, csak fehér képernyö visszafutási vonalakkal!Megoldva!
Üdvözletem Mindenkinek!Már második napja küzdök ezzel a tv vel de nem jutok sehogysem elöbre: Hálozatrol bekapcsolva készenlét van ,a panelen levö gombal inditva második , harmadik probálkozásra elindul a tv, kép és hang nincs, csak visszafutási vonalak az egész képernyön. A sortáp 131,7 volt .A Tanyán olvasgattam és kicseréltem a TDA8358 környezetében lévö CF6-22mikro/63V kondit , ki volt száradva 10 mikrora.CF4-1000mikro/25V szintén cseréltem de semmi változás.Tovább kutatva azt találtam hogy hiányzik a sortrafo által szolgáltatott 55 volt.A sortraforol jövö RL15 1ohm megszakadva, utána levö DL8-BYD37K dioda csontzárlatos.A dioda helyére tettem FR107 mert eredeti nem volt , igy most megvan a53 volt (55 v helyett) de a helyzet semmit sem változott.Kicseréltem a primer részen a 220mikro/400v kondit is.A TDA6108JF video végfok katodok felé menö kivezetésein Pin 7,8,9 190 v körüli feszültséget mérek.A 200 voltos tápfesz megvan. A bemenetein 1V van.A fö tápegység feszültségei rendben vannak kivéve a 15 Voltos ágat ahol 17.8volt van. ,Legyetek szivesek segitsetek merre menjek tovább .Üdv dddemeter!
Samsung ue32d5500 újraindul a SMART logo után.
Üdv! Lenne egy ilyen.
A Smart logo után újraindul. A távira a stby led reagál ez látszik. Érdemes ezzel próbálkozni, vagy NAND csere tartalommal? https://www.youtube.com/watch?v=DDzOSdfA41s (Nem tudok a service menübe lépni se) Kösz
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce